Pentedron

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Dobrý deň, zaoberá sa niekto syntézou pentedrónov?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Len nezabudnite zohľadniť zvýšenie molárnej hmotnosti o 29 vzhľadom na 2-brómpropiofenón (nie 4'-metylovaný)
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Pamätám si, že som tu už videl syntézu pentedrónu, ale nemôžem ju nájsť🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Stručne povedané: Friedelova-Craftsova acylácia toluénu alebo benzénu s pentanoylchloridom v tlaku bezvodého AlCl3, ktorej výsledkom je aryl n-pentyl-1-ón, ktorý je bromovaný v polohe 2. Tu máte niekoľko možností, len pozor na to, že alfa-halogénované ketóny sú notoricky známe lachrimátory, a tento sa zreaguje s metylamínom, najlepšie v 2-metyl-pyrolidóne, aby sa získala vaša voľná báza, ktorá sa splyní s chlorovodíkom v nepolárnom rozpúšťadle, ktorým bola extrahovaná, aby sa vytvoril váš konečný surový pevný produkt, ktorý sa pred použitím najlepšie rekryštalizuje. Veľa šťastia a dobrú rýchlosť!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Veľmi pekne vám ďakujeme!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pamätajte, že je to len vysypané z mojej pamäti a vždy by ste mali postupovať podľa experimentov s opismi postupov, len keď sú vám jasné... ako fakt brómovaný medziprodukt som si celkom istý, že som tu videl na zoznamoch, takže aj keď dostanete škodlivú vec, je už pre vás dostatočne čistá (čistenie, ktoré je problematické) a stačí urobiť posledný syntetický krok a soľ z nej
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Áno, je pravda, ako u povedať, vyrobené lieky nie je tak jednoduché, ak u dont vedieť, čo u robiť
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Existujem preto, aby boli ľudia motivovaní v pochopení molekulárnych poznatkov skôr, ako sa pustia do prípravných experimentov, ktoré môžu predstavovať hrozbu pre nich a dokonca aj pre ostatných... sám som tiež urobil veľa hlúpych chýb, ale prežil som a poučil sa z nich.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Vie niekto, ako syntetizovať NEP (N-etylpentedrón) ?
 
Top