Question Pfizer xanax 2 mg fľaša a škatuľka

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Hľadám, ako dať svoje falošné pilulky do zapečatenej fľaše xanax 50 count a tiež vytlačiť škatuľku. Nepozná niekto rozmery škatuľky a/alebo veľkosť fľaše v ml?

Ďakujem
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Len si kúp pravý xanax, vole o_O dúfam, že nie sú vyrobené z toho zlého materiálu, ktorý berú za falošné xanny
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Alprazolam farmaceutickej kvality od veľkého farmaceutického výrobcu, ktorý vyžaduje licenciu na nákup od neho. Aj príslušné vybavenie. Len neaktívne zložky nie sú úplne rovnaké
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobrý :) Prosím, urobte aspoň tie falzifikáty so skutočným alprazolamom. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
V tomto prípade by som odporúčal zaobstarať si presný dizajn škatule v Číne.
Existuje mnoho predajcov na Aliexpresse, ktorí predávajú etikety a fľaše pre falošné chudobné značky, ako sú Tris, Wockhardt alebo iné.
Ak nájdete týchto predajcov, určite vám pomôžu aj s vašou požiadavkou
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ďakujeme za radu! Nikdy som ani nepomyslel na obstarávanie štítkov a škatuliek. Jednoducho kúpim farmaceutické fľaše z alibaby vo veľkom, vytlačím nálepku a pridám nejakú pečať proti manipulácii. Len som nebol schopný pridať na škatuľu Braillovo písmo. Porozhliadnem sa!

Nie je to najetickejšia vec, ale stále vidím na predaj xan tyčinky na mieste, ktoré určite nie sú vyrobené s alprazolamom a určite nepochádzajú od farmaceutického výrobcu. Napadlo mi, že ponúknem lepšiu alternatívu
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Choďte do toho, pokiaľ budete lisovať len xanny s pravou Alprou..toto falšovanie šnurovaných piluliek musí prestať
 
Top