Question Farmácia

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Vie niekto o online lekárni, kde by som mohol dostať pravidelné lieky? Napríklad antibiotiká atď. Samozrejme, bez lekárskeho predpisu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tieto miesta sa nazývajú ", zložené lekárne" a môžu predávať určité lieky na predpis zložené z iných liekov alebo inertných zložiek. Chcem teda povedať, že sa môžete pozrieť na to, čo môže predávať zložená lekáreň, a to sú veci, ktoré môžete takto kúpiť. Tieto podniky nájdete aj tak, že vyhľadáte zložené lekárne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Alebo aspoň tak mi to bolo povedané. Tieto modré tabletky som dostal bez lekárskeho predpisu. Mohol by som si urobiť nábeh na vzorky. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ďakujeme!! Takže si cez nich môžete objednať bez toho, aby ste narazili na problém s predpisom? Budú sa tabletky vyrábať?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Áno, ale väčšina lekární sú kombinované lekárne. Napríklad CVS je kombinovaná lekáreň. Môžete si cez ne objednať liek bez lekárskeho predpisu, namiesto toho tam bude dotazník o aspektoch vášho zdravia. Nemalo by byť potrebné hovoriť, že ak poviete, že máte niektorú z vecí uvedených v dotazníku, nemôžete danú vec dostať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V zozname som nevidel antibiotiká, ktoré sú regulované viac ako niektoré iné lieky z dôvodu rezistencie baktérií a nadmerného používania. Videl som však niektoré cenné lieky
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ďakujeme vám, pane!
 
Top