Fyzikálny jazyk

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Čo si myslíte o knihách thikal a phikal? Použil ich niekto? Pre záujemcov uverejňujem odkaz na pdf
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ďakujem vám, dobrý pane.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Rozhodne nejde o najjednoduchšie recepty, ale v každom prípade si ich musí prečítať každý psychiater-chemik.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Tieto knihy sú klasické. Mám ich obe v papierovej väzbe, ako aj Total Synthesis I a II.
Áno, každý, kto sa tak ponáhľa, aby niečo urobil, hľadá recept, šablónu skratku, porušenie. Človeka nakoniec obdarí šťastie, ale nikdy by sa naň nemal spoliehať, aby sa mu to podarilo, nieto ešte, aby trafil životnú príležitosť a zdvihol si nohu v živote. Treba pochopiť, že užitočné šťastie si môžeme vypestovať, nastáva vtedy, keď sa stretne príprava a príležitosť. Príležitosti všetkého druhu chodia okolo, ale ak človek nie je pripravený, nič z nich nevyužije, ani ich nespozná a sťažuje sa, že šťastie sa mu nikdy nepriblíži.

Táto myšlienka mi pripomína citát Abeho Lincolna:

"Dajte mi šesť hodín na to, aby som zoťal strom, a prvé štyri strávim ostrením sekery".

Mimochodom, je ešte nejaký starý úľ nažive? Tu je to nové, čo? Trvalo dlho, kým sa im to podarilo, ale odkedy sa úľ rozplynul vo vzduchu, žiadna iná stránka sa necítila ako doma, spájajúca diskusie na dobrej úrovni, slušne organizovaná, podporovaná odborníkmi prinášajúcimi aktuálne informácie a rozvíjajúca sa.

BB, Pozdravujeme ťa!
(tým "my" myslím len dav, ktorý súhlasí. Nie ľudí, ktorí sa mýlia)
 
Top