Lisy na tabletky a pečiatky

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som úplne nový na tejto webovej stránke a dúfam, že by som mohol dostať nejakú užitočnú pomoc.

Chcem si založiť vlastnú organizáciu na výrobu tabletiek XTC, ale netuším, kde začať. Potrebujem si zaobstarať slušný lis na tabletky, ktorý dokáže naraz vyrobiť dávky približne 2-3k tabletiek, pečiatku (netuším, odkiaľ by som ich vzal) a viazač na tabletky. Robil som výskum o lisovaní a zdá sa, že môžem jednoducho použiť kukuričný škrob a rezné činidlo, ako je speed alebo benzokaín, ako ďalšie plnivo, aby boli pilulky pevné a spotrebovali menej MDMA (prosím, opravte ma, ak sa mýlim).
Ak ma niekto môže nasmerovať správnym smerom, kde môžem získať lis na tabletky vhodný na túto operáciu bez toho, aby ho označila alebo vystopovala spoločnosť spolupracujúca s federálmi, a kde by som si ho mal objednať. Taktiež pečiatku na tvar tabletiek a spojivo, aby tabletky zostali tabletkami (samozrejme).
Teším sa na vaše odpovede!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Odporúčam vám kúpiť si lis na tabletky (TDP5 atď.) z alibaby. Predávajú ho. Stačí ho poslať po častiach, ako 2-3 rôzne balenia, nezmontovaný a nebude žiadne podozrenie. Čínski predajcovia vám nebudú robiť žiadne problémy.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Neviete, ako sa vyrábajú dvojfarebné tabletky, aké mali holandskí majstri?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ak chcete dať tabletám na každej strane inú farbu, stačí na tablety naniesť farmaceutickú glazúru: roztok šelaku v etylalkohole s farbivom.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
nejaký dôvod, prečo už žiadny iný výrobca nevyrába rovnaké tabletky Q dance? zdá sa, že dosahujú vyššie ceny
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Myslím si, že ide o marketingový ťah, aby sa značka ťažko falšovala. V každom prípade si výroba dvojfarebných tabliet vyžaduje viac zdrojov ako jednofarebných tabliet. Je to však celkom možné. Keď ste to rozobrali, bola farba Q Dance vnútri jednofarebná alebo dvojfarebná?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Veľa času a úsilia, to je všetko, čo môžem povedať. Narazíte na VEĽKÉ množstvo problémov! Ale je to všetko dobré učenie. Plnidlá, spojivá a tečúce látky budete musieť upravovať priebežne. Pri mojich hrala veľkú úlohu teplota a vlhkosť v miestnosti. Je lacnejšie, ak si spojivo so všetkými prísadami pripravíte sami. Inak môžem potvrdiť a veľmi sa zaručiť za firmapress . Môžete si ho kúpiť od lfa. Je v ňom všetko, čo potrebujete, a všetky tekutiny a tvrdidlá, ktoré budú vaše tablety potrebovať. Som tu len nový, ale áno, je to niečo, o čom mám dosť informácií. Kľudne mi napíšte pm, rád pomôžem, kde sa dá.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Stearan vápenatý ako tečúce činidlo (<3 % všetkého množstva). Mikrokryštalická celulóza ako spojivo. Pre úspech je najdôležitejšie, aby všetky činidlá (tečúce činidlo, spojivo, farbivo, hlavný produkt) boli vo forme rovnakých granúl alebo kryštálov rovnakej veľkosti. Potom sa budú tablety ľahko lisovať.
 
Top