Príručka na lisovanie tabletiek

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tento preklad slúži len na vzdelávacie účely.

Sprievodca lisovaním tabliet

Zložky a nástroje:
1. MG váha, ktorá váži na 1 mg alebo 0,001 g
2. Alprazolam alebo účinná látka
3. Lisovací stroj
4. Spojivá
5. Výber výsekových foriem
6. Mixér alebo Vmixer
7.Sifter alebo sito

MATERIÁL

Budeme to mať čo najjednoduchšie, aby sme pochopili celkové porozumenie tejto otázky. 1 g alprazolamu je 1000 mg. Každý Xanax je 2 mg účinnej látky. To znamená, že na 1 g alprazolamu by ste mali dostať 500 tyčiniek Xanaxu. Tyčinka Xanaxu váži 250 mg. na každú tyčinku vo vašej zmesi budete potrebovať 248 mg neúčinnej látky. Na 500 tyčiniek je to 124 g spojiva a 1 g alprazolamu.

*1g Alp + 124g spojiva = 125g/500 (tyčiniek) = ,250 na tyčinku

Miešanie

Miešanie vášho alp nie je také ťažké, ako by sa mohlo zdať, aby ste nedostali horúce miesta. Existuje veľa dezinformácií, takže som tu, aby som poskytol pravdu. Niektorí ľudia miešajú pretrepávaním Tupperware po dobu 20 minút, hoci túto metódu dôrazne neodporúčam. Lepšou metódou pre CHUDÉHO ČLOVEKA je kúpiť si lacný mixér z obchodu, dať aktívny a neaktívny mixér dohromady a miešať dobrých 10-20 minút pri pretrepávaní. Potom prelejte rozmixovanú dávku cez jemné sitko, aby ste sa uistili, že vám nezostali žiadne hrudky Alp. Alprazolam je od prírody hrudkovitý. Po preosiatí ho znovu premiešajte, aby ste sa uistili, že je dôkladne premiešaný. Spôsob, akým to robí RICH MAN, je rovnaký, ale namiesto lacného mixéra používa Vmixer. ktorý by vám však mohol vyjsť až na tisícku.

Teraz sú vaše rozmixované prášky pripravené na lisovanie.

TDP-0 (ručná kľuka)
Existuje veľa dezinformácií, ktoré hovoria, že tlak tohto stroja znemožňuje výrobu tyčiniek. Tento stroj robí prácu, ale vyžaduje sa veľa ručnej práce, ak máte veľké svaly, potom to robí prácu, ktorú možno vyzdvihnúť za pár sto eur.

TDP-5 (jednoduchý mechanický)

TDP-5. Tento stroj je pravdepodobne najlepší, pokiaľ ide o lisovanie môže robiť asi 5000 piluliek za hodinu je to lacnejšia alternatíva k ZP-9, pokiaľ sú matrice, ktoré dostanete, dobré, tento stroj urobí svoju prácu je 1 miesto v Európe, odkiaľ zvyčajne dostávam matrice, ktoré sú Ldnmetal, ktoré môžete vygoogliť

ZP-9 (rotačný)

Je to jedna z vašich najlepších možností, ale niekedy vás môže vyjsť od niekoľkých tisícok až po desiatky tisícok. A je obrovský v porovnaní s tdp0, tdp 1,5, tdp 5 atď.

Ja som používal hlavne tdp0 a tdp5 ak by ste potrebovali pomôcť s viazačmi mcc stearát horečnatý stačí napísať sem toto je hrubý návod rovnaký princíp platí aj na výrobu xtc tabletiek z mdma

Stroje na lisovanie tabletiek nájdete na alibabe vyhľadaním stroja na výrobu cukríkov alebo stroja na cukríky atď. dostanete ho v samostatných častiach a zostavíte alebo sami.

Pre matrice v Európe by najlepšia stránka bola ldnmetal

Zabudli ste spomenúť, že ak potrebujete hotové riešenie na viazanie, najlepšou možnosťou je firmapress.

Opäť prajem pekný deň pri čítaní.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx for ur guide veľmi užitočné
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Môžete vysvetliť, ako to urobiť
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Čo potrebujete vedieť vysvetliť? Uvedené sú pomery
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal majú veľmi dobré matrice. Sú drahšie ako tie z aliexpressu, ale oplatí sa to.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Môžete vytvoriť príručku, ako zostaviť tablettpress
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Pozrite sa na YouTube tam u majú veľa informácií
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Urobím návod, ako to urobiť, hneď ako dokončím svoj!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Už som hľadal a nenašiel som to
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
V akom čase by ste nechali miešačku pracovať? Pôjdem s firmapressovým spojivom, pretože sa trochu obávam, že moje spojivo bude mať výrazne inú hustotu, a tak by pomer 1 g alprazolamu a 124 g spojiva nemusel dať 2 mg na tyčinku. Vďaka za návod.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP má oveľa lacnejšie matrice. Majú dokonca aj zábavné lisovacie formy, ak ma chápete;) Sú veľmi zdvorilí. Oveľa zdvorilejší ako mnohé iné čínske spoločnosti.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Bolo by tlačenie xanaxu, keby sa cestovalo v čase pred 10 rokmi
 
Top