Ružová NASA 2C-B FUD vo Veľkej Británii

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na reddite sa objavil FUD o tom, že kvalita 2C-B v Spojenom kráľovstve je na hovno, pretože 6 miliónov tabliet bolo zle namiešaných, takže v tabletkách nie je rovnomerné rozloženie 2C-B.

Úplná blbosť.

Tvrdenie je, že 6-7 miliónov tabletiek bolo vyrobených s miešaním iba 1 hodinu, keď to malo byť 24, a to znamená, že jednoducho nie je záruka, že vo vašej tablete je nejaký produkt.

Na 7 miliónov tabletiek by bolo potrebných 140 kg čistého 2C-B a ~1500 kg firmapressu alebo plnidiel/spojív atď.

To by sa NIKDY nevyrobilo, nezostavilo, nezmontovalo a nezlisovalo na jeden záťah.
Chcel by som vidieť laboratórium, ktoré vyrobí takéto množstvo 2C-B v jednej dávke... Áno, niekto by mohol KÚPIŤ také množstvo čistého produktu na lisovanie, ale aj lis na tabletky a miešačka, ktorá by zvládla takýto objem, je extrémne drahá a s najväčšou pravdepodobnosťou by bola pripojená k laboratóriu, ktoré zariadenie vyrába. Pravdepodobnejšie sú oveľa menšie dávky, ktoré sa vyrábajú menším zariadením v priebehu určitého obdobia, čo znamená, že tento problém by nebol v celom rozsahu 6-7 miliónov tabliet izolovaných v Spojenom kráľovstve.

Takže ak vyrábate ružovú NASA 2C-B a čudujete sa, prečo je predaj pomalší (pochybujem, že to má reálny vplyv), jednoducho si to uvedomte.

DsBMmrQWXZ


Ak sa chcete zasmiať, prečítajte si niektoré komentáre na reddite
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Ľudia hovoria hlúposti typu "odvážil som si tabletku a mala 19 mg, takže pravdepodobne len 12 mg z toho bolo 2C-B".
Ľudia sú stoopidní.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ide o dobre zdôvodnený príspevok. Oceňujem, že ste si našli čas na rozobratie nezmyslov pomocou jednoduchej logiky.

Boli zlaté časy, keď RC boli len akákoľvek chemická látka, ktorá mala byť, a dodávali sa vo váženom vákuovo uzavretom vrecku prostredníctvom holandských predajcov clearnetu. Potom ste mohli ísť na darkweb a byť si istí, že vaše LSD je práve to. Podvodníci, lacné, bezduché plevy poháňané ničím iným ako chamtivosťou postavili všetky drogové cesty na rovnakú úroveň ako pouličné drogy.... A aj tie sú horšie ako kedykoľvek predtým!

Sakra, na ulici ste si mohli kúpiť pervitín a boli ste si istí, že je to pervitín, pretože to bolo to najlacnejšie, čo mohlo byť. Nbomy, fentalogy, kokaín rezaný amfetamínom! Prečo si nemôžeme brať len tie drogy, ktoré chceme?

A teraz légie dezinformácií? Korupcia je hlboko zakorenená a chorá. Jediná cesta vpred pre mňa bola sebestačnosť. Kde je dôvera.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ja osobne nemám rád nič vo forme tabletiek viem, že je to z marketingových dôvodov a kvôli zarábaniu peňazí hádam len starý páprda hovorí ľuďom, aby sa držali ďalej od môjho trávnika, keď hovorím, že nedôverujem tabletkám pamätám si ho stlačené mikro bodky možno som stále ostražitý, ale pre tvoje info brácho
 
Top