Plánujete si zaobstarať semená kata (katinón a katín). Ako by ste ho pestovali?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Plánujem si niekedy v budúcnosti zaobstarať semená Khat. Ako by ste ho pestovali? Mám ADHD a som unavený z toho, že polovicu času nemôžem zohnať výskumné chemikálie alebo farmaceutické prípravky zo sivého trhu a dokonca ani energetický nápoj Monster alebo kávu nemôžem stále zohnať. Nikto mi nechce dať prácu a doktor kašle na moje ADHD a hovorí, aby som sa držal kávy, a potom, keď káva alebo Monster dôjdu, sa zo mňa stane monštrum. Musím pestovať Khat. Navyše mi nikto nechce dať prácu a na knihy nie sú peniaze, ak sa vrátim na vysokú školu. Určite potrebujem Khat aspoň na osobnú potrebu. Už ma unavuje, že mi ľudia nedávajú prácu. Potrebujem Khat! Možno si na ňom zarobím, aby som si mohol dovoliť učebnice na vysokú školu a doplnky stravy a posilňovňu a ďalšie jedlo. Takže mal niekto šťastie pri pestovaní Khat?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Jej pôvodná rastlina sa nachádza v našej krajine.
Vlhkosť.
Piesočnatá pôda.
Alkalické ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pred rokmi som mal kamaráta v Kentucky, ktorý mal niekoľko rastlín. mne vôbec nepripadal, že by mal vysokú údržbu. Rozbehnúť veľkú záhradu si však vyžaduje veľa času a pevnej vôle, pretože z nej chcete každý deň zbierať, ale musíte odolať
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Po založení rastú veľmi ľahko, zo semien môžu byť zložité, ja som mal to šťastie, že som mal prístup ku klonu, takže som to nikdy neskúšal zo semien.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Čo s ňou urobíte po jej vypestovaní?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Povedzte to chlapcom z Jemenu. Ak odtiaľ nepochádzate, je lepšie zvážiť syntetickú cestu.
 
Top