Prosím, pomôžte so syntézou A-OIL

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň všetkým. Mám pochybnosti, našiel som rýchlosť, ktorá mi príde veľmi tekutá. Chcem vedieť, či je prebytok A-OlL, keďže mám značné množstvo kvapaliny.
Má silný "rybí" zápach a ph je rovné alebo väčšie ako 10.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Skúste ho neutralizovať kyselinou sírovou a zistite, či sa zrúti
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Toto je obrázok kvapaliny. ako mám pridať kyselinu sírovú? Aké množstvo?
 

Attachments

  • 1ASHQZ6ILy.jpg
    1ASHQZ6ILy.jpg
    336.8 KB · Views: 363
  • 6yhbtC2epU.jpg
    6yhbtC2epU.jpg
    1.2 MB · Views: 392

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Solenie amfetamínovej voľnej bázy sa zvyčajne vykonáva zmesou kyseliny sírovej a izopropanolu v pomere 1:5, kým roztok nedosiahne pH 6-7, tiež voľná báza by sa mala zmiešať s izopropanolom. Pomocou injekčnej striekačky pridávajte kyselinu po kvapkách ku koncu.
Roztok premiešajte, amfetamín sulfát by mal byť viditeľný od prvej kvapky v roztoku, ak je roztok príliš hustý, pridajte viac izopropanolu, aby sa lepšie premiešal. Dúfam, že vám to pomôže.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Potom je potrebné:
1º Pripraviť roztok kyseliny sírovej s izopropanolom 1/5 100 ml kyseliny sírovej + 400 ml izopropanolu
2º Predchádzajúcu zmes pridávam po kvapkách do kvapaliny na fotografii (prípadný A-OIL)
Ako zistím, či som pridal dostatočné množstvo? Keď je PH 6 alebo 7? Existuje nejaké riziko pri miešaní izopropanolu s kyselinou sírovou?
Ospravedlňujem sa za toľko otázok, ale moja úroveň angličtiny je trochu základná a chcem 100% pochopiť postup.
Zdravím a veľmi pekne ďakujem, brat
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prvá: Koncentrovaná kyselina sírová nie je úplne neškodná, nezabudnite počas činnosti nosiť ochranné okuliare a rukavice.

Kyselina sírová a izopropanol musia byť čo najmenej vodnaté.

Ak používate pH papier, pred testovaním voľného roztoku navlhčite pH papier destilovanou vodou, čo zaručí presný výsledok.

Na testovanie by som vzal menšie množstvo.
Napríklad zmiešajte 10 ml vašej možnej freebázy (A-olej) s 30 ml izopropanolu.

Potom zmiešajte roztok kyseliny s 2 ml kyseliny sírovej a 10 ml izopropanolu. Tu pomaly pridajte kyselinu sírovú do izopropanolu, dávajte pozor, aby bola horúca. Použite injekčnú striekačku. Ak množstvo nestačí, jednoducho zmiešajte nový roztok kyseliny a pokračujte.

Voľná báza (A-olej) je zásaditá s pH väčším alebo rovným 10, kyselinou neutralizujeme bázu maximálne na pH 6 (neutrálne), čokoľvek pod touto hodnotou by znížilo výťažok a síran by sa sfarbil do červena.

Takže keď dosiahnete pH 7-8, postupujte opatrne a po pridaní kyseliny vždy dobre premiešajte roztok voľnej bázy, ako som už povedal, ak bude príliš hustý, pridajte viac izopropanolu, aj keď by ho malo byť 100 ml :D

. Získaný síran oddeľte filtrom a dobre vysušte.

V závislosti od situácie by som urobil ešte jeden dva kroky čistenia, ak je sulfát čistý, môžete ho ihneď spotrebovať. Pozor, veľmi čistý :D
 
Top