Question Pls Pomoc.. I fucked up (amfetamín)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Takže pre kontext. Do polyetylénového vedra som nalial 550 ml môjho oleja a 1100 ml metanolu. Keď som tam všetko nalial, pridal som čistý kofeín (asi 400 g) a dal som ho tam tiež naraz. Potom som vzal metličku a začal som ingrediencie víriť ako blázon. Viem, že všetko bolo dosť tajné (mám doma dobré zariadenie s magnetickým miešadlom atď. Ale nie tam)

Potom som do nej nalial kyselinu sírovú 50% (mám len 100ml Luke), dal som tam všetky im.pretože sa nič nestalo Ph klesol z 10,40 na 9,8 a bol som v prázdnej kyseline..
Tak som sa rozhodol dať roztok do fliaš a uskladniť ho v chladničke, kým nedostanem novú kyselinu (tentoraz sa mi podarilo získať 98 percent, stále im dodávka)

Moja otázka teraz znie. Posral som to tak veľmi, že to musím vyhodiť, alebo je možné zachrániť môj roztok len pomocou väčšieho množstva kyseliny, aby sa znížilo ph na 6,7-7.

Môže to byť tým, že kofeín spomaľuje reakciu medzi kyselinou a hlavnými zložkami? Pretože prvýkrát som to urobil bez kofeínu a fungovalo to celkom dobre (malá dávka 50 ml a dostal som 30 ml kyseliny).

Bolo by skvelé, keby mi niekto vysvetlil moju chybu.

Ďakujem veľmi pekne chlapci !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nepostupujte takto, najprv si vezmite olej a rozpustite ho v pomere 1:1 v metanole alebo acetóne a nakvapkajte kyselinu sírovú rozpustenú tiež v pomere 1:5 v acetóne, kvapkajte po kvapkách za stáleho miešania, až kým nevznikne síran pri ph5-6, akonáhle ho prefiltrujete, a potom pridajte kofeín podľa vlastného výberu. Ak je suchý, môžete pridať metanol až do vhodnej konzistencie.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro zdá sa, že každý má iný recept povedali, že jeho Vetter dať kofeín pred kyselinou lol moja otázka je, či môžem reacue svoju dávku alebo je to v prdeli. Môj nápad bol kúpiť 98 percent kyseliny sírovej a pokúsiť sa znížiť ph.. Funguje to?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
A veľa chlapcov mi zlato, že ph by malo byť 6,8-7 až 5 Amfetamín sa rozpúšťa povedali
 
Top