• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Z bodu A do bodu B, bez otázok

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,
Pracujem s logistikou v metropolitnej oblasti Rio de Janeiro, Brazília, malé náklady (do 1 kubického metra). Okrem ľudského nákladu (mŕtveho alebo živého) môžem prepravovať čokoľvek, žiadne otázky, len tie, ktoré súvisia s potrebnou starostlivosťou s materiálom. Cesty na iné miesta je možné analyzovať.
Potrebuje tu niekto takýto druh služby?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Fuck áno, vaše tvrdenie, že všetko, čo sa dá kúpiť v Brazílii, im môžete dodať?

v tom prípade potrebujem 1000 litrov mesačne poslať do USA, zvládnete to podľa vás? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
AK by to tak skutočne bolo, bolo by to úžasne užitočné, ALE NAOZAJ SI MYSLÍM, ŽE JE TO VŽDY BOHATÝ ČLOVEK A NEPOTREBUJE REKLAMU NA TAKÉTO SLUŽBY, ALE NAOZAJ SOM DEBILNÝ DOWNER
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No bol som v plnom nasadení s celým ziskom investovaným do ďalšieho produktu, keď pozastavili obchodovanie s tým, čo som potreboval kvôli trumfu, takže som prišiel o svoje peniaze. Ale mám zoznam zákazníkov budovaný viac ako 20 rokov. Prečo hovoríte, že neuveriteľne užitočné.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
by bol dobrým doplnkom pre každú organizáciu alebo jednotlivca v tejto oblasti. Len nie je zvyknutý spozorovať jednorožce na otvorenom priestranstve
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Dobre, neviem, aký zvuk vydáva jednorožec, ale môžem nám zarobiť veľa peňazí, ak máte, čo potrebujem. Ako by ste chceli pokračovať?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Predpokladám, že som chvíľu žil v gouianii.
 
Top