Manganistan draselný (KMnO4) na syntézu 4MMC

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Keďže 4-metylpropiofenón nie je pre mňa ľahko dostupný, začal som pátrať. Našiel som starý článok o rhodiu na portáli Erowid, v ktorom sa používal KMnO4 na výrobu toho, čo sa práve nazývalo metkatinóny alebo MCAT. Limitujúcim faktorom je použitie pseudoefedrínu.

Veľmi rád by som našiel zdroj čistého pseudoefedrínu.

Každopádne, keďže manganistan draselný je ľahko dostupný, chcel som sa opýtať, či má niekto vedomosti o tomto prístupe?

Vďaka
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Túto reakciu som robil raz alebo dvakrát pred približne 25 rokmi , a som si takmer istý, že som ju dostal aj z ródia !!! Rodium starne ! Úprimne povedané, váš produkt sa môže stratiť v obrovskom riedení vody, ktoré táto reakcia musí mať, ale funguje to a manganistan sa ľahko získava . Zistil som, že účinky metkatinónu sú veľmi slabé , potom to s najväčšou pravdepodobnosťou nebolo úplne zreagované a stále psedeo !!! Je to dobrá reakcia pre začiatočníkov, ale veľa šťastia pri hľadaní pseudoefedrínu.--
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vďaka.

Myslím, že ste odpovedali na otázku, ktorú som sa naozaj pýtal.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 čas je vidieť to wow .
vyrobil si sám 4metylénpropiofenón
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrín alebo pseseudoefedrín už nikto nechce predávať, dokonca aj Číňania sa boja. Ak sa vám ho niekto pokúsi predať, môže ísť o podvod. Stačí si uvariť alebo syntetizovať vlastný z benzaldehydu
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Žiadny dodávateľ v Číne nemôže dodávať efedrín alebo pseudoefedrín, pretože ide o zakázaný výrobok, a ak ho môže dodávať, musí byť klamár.
 
Top