Účinnosť ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ADB-BUTINACA som získal od dodávateľa, ktorý uviedol: "Viem, že je to veľmi jednoduché:


ale myslel som si, že účinnosť ADB-BUTINACA bude aktívna v rozsahu mg? Ochutnal som ju priamo v gramoch, vôbec žiadny účinok, či som sa nechal oklamať, alebo v skutočnosti existuje iné číslo CAS ADB-BUTINACA so silnou účinnosťou?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jeho rozsah rozhodne nie je v gramatickom rozsahu.
Myslím, že zomriete, ak prehltnete gram abd-b hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb dobrý materiál. Slabšia ako 5cl, ale špičková vec. MG by ťa dostal do kolien
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
práve si vzal ďalší gram, nič sa nestalo, hádam čínsky predajca teraz predáva len low-end veci
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No veľa predajcov predáva podradné veci od zákazu
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
vzdych.... si ho urobíme podľa seba
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Áno, lepšie je urobiť si vlastnú syntézu, potom u budete vedieť, čo máte
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
presne

tiež by sme mali prestať hovoriť "6cl je slabší / 4f abd je silnejší" atď. ako tieto osoby, pretože neexistuje žiadna objektívna "sila" alebo stupnica, všetko sú to subjektívne skúsenosti. jej kvalitatívna z definície neexistuje stupnica, škálovateľná je len kvantitatívna
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No tbh niektoré noidy sú def "slabšie" ako iné. Všetky sa správajú mierne odlišne na aktivitu/afinitu receptora.

Tu je veľmi zaujímavý článok o syntetických noidoch:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
opäť, ako to dokázať ? žiadne objektívne meradlo, je to čistá špekulácia. syntéza je veda a veda môže veci dokázať alebo vyvrátiť, subjektívna skúsenosť nie

ako už bolo uvedené, noid je účinný alebo nie je. niekedy fajčíte JWH a potom vaše telo potrebuje viac, aby ste sa cítili rovnako, tak prejdete na ABD FUBINACA alebo čokoľvek iné a myslíte si, že wow, čistá mágia, je to najlepší noid, ale nie je, je to návyk.

jediné objektívne meradlo vo vede pre účinnosť noidov je EC50 účinnosť na samotných CB receptoroch. ale keďže okrem toho, že si robíte syntézu sami, máte väčšinou kriedu a nečistoty a odpadové chemikálie, nemôžete mať poriadny test EC50
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, informácie založené na skúsenostiach sú veľmi subjektívne.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
no, súhlasil som s tým, že informácie založené na skúsenostiach sú veľmi subjektívne a tolerancia sa buduje veľmi rýchlo, bez ohľadu na to, či ide o prírodné alebo syntetické
Ale prijatý tovar je príliš nízky a môžem povedať, že nemá žiadny účinok, nie som užívateľ drog a nedotkol som sa marihuany ani iných vecí ako roky,
Nikdy som nepočul o EC50 a urobil som nejaké vyhľadávanie, rád by som vykonal test, ak by ten predajca mohol poradiť ako, ale keď sa pozerám okolo, určite nikto "nejedol" gramy v ADB-BUTINACA, ako som to urobil ja, len aby som otestoval účinnosť
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Veľmi sa teším, že sa tu čoskoro začne trh so syntetickými kanabinoidmi. Stále sa čudujem, prečo sa to ešte nestalo, hoci je tu toľko odborníkov. Ešte jedna vec, prosím, predložte len dôveryhodných predajcov, pretože dôverujeme tomuto fóru a je v súlade so mnou jeho tam žiadne legit čínskych predajcov v týchto dňoch
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Úplne súhlasím... čínsky trh je v háji, bol som podvedený za tisíce... jednoducho to nedokážu robiť tak, ako kedysi..
Myslím, že tu potrebujeme zoznam certifikovaných predajcov. je to správne, množstvo odborníkov na tomto fóre je šialené...

Môžeme to urobiť??
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
niektorí z čínskych dodávateľov majú stále podozrenie na platnosť, v súčasnosti ich stále overujem, akákoľvek aktualizácia bude na mojej skupine v Malajzii
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Dajte mi vedieť, brat... hľadám legitímneho dodávateľa potenciálne hromadných objednávok. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dobrý deň , môj ADB Žltá jeho petarda ! Vytvárame ourselfs priamo z Číny Hlavné suroviny , ale pre úspech potrebujete nejaké znalosti samozrejme pre tipy a triky sa ma môžete opýtať , im tu prispievať do tohto fóra odteraz , pre akúkoľvek vzorku alebo aj objednávku ma môžete tiež kontaktovať !

Vopred ďakujem @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dobrý večer, bratia! ADB Jeho kráľ! 5CL jeho príchod za sebou ! ADB Jeho ťa zasiahne ako blázon s nízkymi dávkami , ideš okamžite spať! 5CL je na šialenú eufóriu , ak zmiešate oboje, dostanete sa na inú úroveň! Mohol by som vám poslať test, aby ste pochopili, čo mám na mysli!

Vopred ďakujem @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL je silnejší ako adbb myslím, že tak o 30 % .
Taká bola moja skúsenosť s adbb a 5cl pred zákazom a teraz so súpravami.
Lepšiu hodnotu získate, ak budete robiť 5CL zo súpravy.
 
Top