Prášky do pevnej fázy (opiáty)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takže žijem medzi 2 hlavnými trhmi s opiátmi/fentami pod holým nebom. Na jednom trhu sú veci silne narezané rôznymi látkami, ako je xylazin, benzo, dormin na spanie, forma chinínu. Dodáva sa vo forme prášku. Samozrejme, že sú tam tony rezu, ale navzájom sa potencujú. Na druhom trhu si ppl kupujú len kúsky. 20 dolárov kúsok s tabletkou dorminu alebo pol gramu alebo celý gram... po vyskúšaní oboch verím, že sú podobné I'm potencia. Môj odhad je, že kupujú fent pridaním rezov alebo heroínu ot nitazénov alebo čohokoľvek n potom to nejako dostať späť do formy skaly. Počul som o niekoľkých metódach, ako to urobiť (pridanie rezu) a nejakým spôsobom premeniť späť na kamennú formu. Má s tým niekto skúsenosti a pozná jednoduchý spôsob? Samozrejme, že najlepšie je zachovať čo najviac nerozrezané, ale v niektorých oblastiach je pridanie určitých vecí nevyhnutné, aby zostali konkurencieschopné...... (niekto raz navrhol dobre premiešať a potom použiť silný hydraulický lis alebo zatlačiť do dverí.) Nie som mechanicky zdatný btw)
 
Top