Preklady a ďalšie užitočné položky v EÚ

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vážení všetci,

myslím, že mnohí z nás hľadajú možnosť nákupu niektorých prekurzorov a činidiel v EÚ. Vzhľadom na niektoré šialené pravidlá niektorých krajín môže byť problém kúpiť aj chemicky čistý acetón.

Takže navrhujem pripnúť pobočku na výmenu pozitívnych skúseností.

Doteraz som našiel niekoľko obchodov v Poľsku, ktoré predávajú niektoré "pochybné" položky úplne legálne. Niektoré z nich sú vhodné len pre mňa, vzhľadom na moju geografickú polohu, keďže predávajú len po celom Poľsku. Iné predávajú aj v celej EÚ s primeranou cenou.

Môj skromný príspevok k našej spoločnej veci:

1. warchem.pl - predáva väčšinu potrebných činidiel bez akýchkoľvek otázok.
Obmedzenia: doprava len po Poľsku. Môže byť vhodný pre tých, ktorí žijú v PL, LT a DE.
Ako možnosť doručenia si môžete vybrať InPost balíkomat. Poľské mobilné telefónne číslo vyžaduje obchod na registráciu prepravy, ale môžete si vymyslieť akékoľvek falošné - prístupový kód do balíkomatu vám príde na e-mail.
Pre možnosti platby je k dispozícii Blik, takže ak nemáte anonymnú platobnú kartu, môžete nájsť zmenáreň, ktorá vám vymení krypto na platobný doklad Blik.

2. Ichemia.pl - veľký obchod, ktorý predáva množstvo produktov, medzi nimi aj 99,9 % acetón za rozumnú cenu. Má rovnaké funkcie ako Warchem, ale tiež posiela po celej EÚ. Takže svoju dávku acetónu si môžete kúpiť aj z Fínska)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Ale u dont objednať veľa ako 100l, pretože neposielajú ako to len 5l max
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
áno, rôzni ľudia - rôzne požiadavky.
ale 5 l nie je skutočný limit. samozrejme, 100 l bude otázne, ale ja som len pred týždňom dostal okolo 15 kg.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Poznám ľudí, ktorí WHO berú 1 tonu a cena a shippment potom je bezpečná a rýchla
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nepoznám ľudí, ktorí si kupujú 1 tonu acetónu - som looser... hahaha...
ale poznám ľudí, ktorí majú problém kúpiť 3-5 kg acetónu.
Presne tak, ako som už povedal, som looser)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Buďte v bezpečí. Ako sa to hovorí u
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top