Preklad do slovenčiny

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňujeme sa, ak je to v nesprávnej sekcii

Zaujímalo by ma, či má niekto v austrálsku úspech s prekurzormi z Číny, je tu niekoľko predajcov, ktorí sa tu pohybujú, a tiež s webovými stránkami na čistej sieti, ktoré predávajú prekurzory všetkých druhov
má niekto skúsenosti s takýmito predajcami, zdajú sa byť legitímni, ale viete, kedy je niečo príliš dobré, aby to bola pravda.....

akékoľvek postrehy sú vítané
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že ste nepochopili môj príspevok.
Pýtal som sa, či si niekto s úspechom objednal prekurzory do Austrálie od predajcov na tomto fóre a na darknete všeobecne. Existuje niekoľko, ktoré prevádzkujú svoje webové stránky na čistej sieti, ktoré inzerujú prekurzory s dopravou po celom svete
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Konkrétne Sara, WendyDreamer a marywin

Nakupoval od nich už niekto?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dajte mi vedieť, ak ma budete potrebovať
Môžem poskytnúť výskumné chemikálie
Do Austrálie
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Môžem potvrdiť, že môžete úspešne zabezpečiť výrobky do aus z Číny. Neviem však o spoľahlivosti týchto konkrétnych dodávateľov. Pred odoslaním veci len vakumujú a zapečatia voskom. nondescript packaging etc. Čo ste hľadali?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Väčšina ľudí, ktorí hovoria, že predávajú prekurzory do AUS s úspechom, sú podvodníci - len berú peniaze posielajú výrobok a ak ho odoberú colníci, povedia FUCK YOU, pretože vedia, že to nikomu nenahlásite - môžete o nich povedať len na takomto fóre, ale kto pôjde na súd povedať, že si objednal sudy s hovnom?

Na zdravie brácho
 
Top