Prezentácia, poďakovanie a žiadosť o informácie o cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všetkých.
V prvom rade sa chcem úprimne poďakovať ľuďom, ktorí vytvorili tento skvost alebo skôr túto baňu informácií tak vzácnu, ale aj tým, ktorí ju robia živou. ja som to kwispeed, Francúz, začiatočník + v polovici chémie, ale začiatočník vášnivý seriózny perfekcionista a zodpovedný. Nedávno som si objednal Bmk glycidový olej na internete (Prípad: 20320-59-6), po oneskorení prijatia mi predajca láskavo ponúkol okrem mojej objednávky oleja aj 1 kg bmk glycidového prášku . (Prípad: 20320-59-6). Predávajúci mi tiež oznámil postupy spracovania, ktoré sú podľa môjho názoru buď nesprávne, alebo nie sú správne či najlepšie. Hodiny som hľadal na fóre bez toho, aby som našiel presnú odpoveď na moje otázky, veľa rôznych názorov. Preto si dovoľujem obrátiť sa na vás, ktorí mi vďaka vašim skúsenostiam, myslím, dokážete pomôcť, prípadne ma usmerniť v týchto fázach premeny a nasmerovať ma na najlepší postup, ktorý mám použiť, aby som získal amfetamín sulfát čo najvyššej kvality. vopred ďakujem, ďakujem, že ma čítate a zároveň vám prajem šťastný nový rok 2023. ďakujem a teším sa na vaše čítanie. Kwispeed...

PS: ospravedlňte ma prosím za moju angličtinu..
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... Práve som si to všimol, nebolo to úmyselné a ospravedlňujem sa.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Áno, ak niekto skutočne vie, ako získať produkt z tohto "20320", veľmi by ho to zaujímalo. Akože by som im poslal peniaze... 20320 je olej na stp, preto to nemôže byť taký.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Neviem, prečo ťa to citovalo, ale ja som len hovoril, že ani mne ten prášok nefunguje.
 
Top