História cien pre Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Opiáty robím a predávam už viac ako 25 rokov. Odkedy som začal, ceny išli nahor. Zaujímalo by ma, aké sú ceny v celej krajine a či boli rovnaké. V rokoch 1998-99, keď som prvýkrát robil Vicodin, boli 7,5/750 a stáli asi 50 centov za tabletku. Približne do roku 2004 stáli ceny 10/650 Loratabu alebo Hydrocodonu na vidieku na stredozápade, odkiaľ pochádzam, asi 1,50-2 doláre. Rýchly posun do roku 2007 sa cena pohybovala od 3 do 4 dolárov za tabletku a v rokoch 2009 - 2010 sa blížila k 5 a 6 dolárom za tabletku za tie isté tabletky. Od roku 2012 -2020 sa cena 10/325 Norco a Oxy zvýšila zo 6 USD na približne 1 USD za mg. Dnes je ich priemerná cena 12-15 dolárov za tabletku 10 mg a za 30 mg Oxy 30-35 dolárov v závislosti od oblasti. Ponuka je obmedzená a dopyt je rovnako vysoký, ale na mnohých miestach teraz ľudia kvôli cene uprednostňujú lisované tabletky pred pravými tabletkami. Pozná niekto rôzne cenové požiadavky vo svojej oblasti sveta? Sú podobné?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Osobne som nikdy nepatril k ľuďom, ktorí zneužívajú opioidy, ale chronická bolesť ma v poslednom čase nútila hľadať (zmiešaná s vojnou proti tabletkám proti bolesti, doktori sa ich boja predpisovať) Vláda vytvorila imbargo ich takou silnou reguláciou. Ak si nekúpim každú tabletku, ktorú mi chce niekto predať, tak za mnou čaká niekto, kto si ich kúpi. Zdá sa, že ešte pred pár rokmi som kupoval 5/325 za 5 USD za kus, ale v súčasnosti ma za ne ohýbajú po 8 USD za kus. Za tú cenu ich beriem len vtedy, keď ich naozaj potrebujem. 16 dolárov by mohlo zabrať, alebo 20 dolárov.nTieto tabletky stoja menej ako 1 dolár, ak máte recept. Stlačené m30, ktoré som si kúpil, vôbec neboli opioidy. Sú to benzo a ja tie sračky nemôžem dať preč. Vezmete si ich a máte len bolesti a ste sfetovaný ako hovädo, čo vám nepomôže
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Cena 8 USD za 5 mg je vysoká, ale zdá sa byť priemerná. Zvyčajne predávam 7,5 mg za 9 alebo 10 USD a 10 mg za približne 14 USD, vo veľkom za 12 USD. Často ma prekvapuje, koľko ľudí uprednostňuje Norco pred oxy, keď oxy je viac za $ a zvyčajne sú lacnejšie ako 1 $ za mg. Heroín je najlepšia možnosť pre užívateľov s vysokou toleranciou, ako som ja, ale nakoniec by som vymenil všetko, čo mám, za surové ópium. Vždy bolo mojím obľúbeným, ale už veľa rokov som žiadne nevidel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Som si takmer istý, že všetko "ópium", ktoré som kedy videl, bolo pravdepodobne kadidlo a len ma omámilo nedostatkom kyslíka :D červených kryštálikov a čierneho dechtu, ale ani to som nevidel už viac ako 20 rokov. Ste v USA, takže budú rásť tam, kde ste. Semená v obchode s potravinami sú presne tie isté druhy, ktoré rastú v afganastane. Ich pestovanie je úplne legálne, kým vás nechytia, ako sa z nich pokúšate zhúliť.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
"Červený kameň" s veľkou pravdepodobnosťou nebol pravým ópiom, ale určite dobre chutí. Mnohokrát som uvažoval o jeho pestovaní, ale nikdy som to neskúšal. Jedného dňa ho určite opäť nájdem, a keď sa tak stane, budem ho fajčiť
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Máte šialené ceny pre OXY
Radšej si nájdite sprostredkovateľa a kúpte si metadón odo mňa.
Je lacnejší a silnejší.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ceny oxidovadiel v USA sú bohužiaľ všade šialené. Je zaujímavé, že moje ceny sú lacnejšie ako priemer, ktorý je v niektorých oblastiach 1 dolár za mg alebo viac. S metadonom som veľmi dobre oboznámený. Sám som si ho podával 2-krát denne pred viac ako 14 mesiacmi a abstinenčný stav po ňom je to najhoršie (okrem benzínu), čo som v živote zažil. Odstúpil som od heroínu, oxy, suboxónu, pervitínu, benzínu, alkoholu, všetko dlhodobo v určitom čase. Metadónu sa vyhýbam ako čert krížu, ale predáva sa. Tam, kde som, sa metadónová tekutina predáva za 40-50 dolárov za približne 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Áno, abstinencia benzínu je najťažšia...

(40-$50 za asi 5-6 ML.).......Oh my GOOD
To je šialené!!! 25-30 mg za 40-50 dolárov! To 1,6 dolára za miligram!
Balím si tašky a idem obchodovať do USA ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ak máte stabilné zásoby oxy/metadónu, toto je určite miesto, kde môžete zarobiť $. Pamätám si, že som dostával 10 mg metadónové tablety za približne 4 $ za tabletu, ale to bolo pred rokmi a bol to dobrý priateľ. Predal mi svoj 10mg oxy za 5 dolárov a to bolo v čase, keď sa pohybovali v priemere okolo 8-9 dolárov za 10mg. Samotné lieky sú extrémne lacné v lekárni so skriptom, ale na uliciach je to smiešne. Vláda tu tvrdo potlačila opiáty a nedostatok skutočných liekov viedol k tomu, že ulice zaplavili lisované tabletky / fent a iné veci.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Áno, mám na sklade stále a dobré zásoby metadónu! :)

Vláda, ako vždy.
Problém nevyriešila, ale vytvorila ľuďom množstvo ďalších problémov.
 
Top