• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Pravdepodobne najplodnejší happening súčasnosti. OBROVSKÝ DARČEK ZA VZORKY LIEKOV!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vitajte všetci, som nadšený, že vám môžem povedať o tomto Úžasnom darčeku! Tu je návod, ako to funguje;
  • Ak ste tak ešte neurobili, stiahnite si aplikáciu Tor ( môžete ju získať aj v niekoľkých variantoch z obchodu Play).
  • Zaregistrujte si účet
  • Ak ho nemáte, získajte nejaké Bitcoiny alebo Monero a vložte ich do peňaženky. Stačí vám hodnota jedného dolára, ale verte mi, že keď uvidíte, aké je to jednoduché, jednoduché a bezpečné, budete potrebovať viac kryptomien.
  • Vráťte sa do tohto vlákna a komentujte, že ste pripravení, a ( čoskoro) akú vzorku by ste chceli, a ja napíšem dokument o úschove, ktorý použijeme na dokončenie obchodu. Náklady budú 1 dolár.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Som pripravený
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je mi ľúto, že som vám povedal, že nemáte nárok na prijatie. Predpokladal som, že preto, lebo máte banner nového predajcu, ale dátum vášho pripojenia je 2. augusta. Budeme si musieť vyjasniť, kto presne je a kto nie je oprávnený. Ako som spomínal, teraz mám 4 prisľúbené vzorky, ale dúfam, že na prvom mieste ich bude 100. Mal som veľký záujem a riešili sme, čo presne predstavuje vzorku. Hovorím im: "Čokoľvek si myslíte, že predstavuje vzorku, ale predávate ju Heisenburgu, nie mne"😆. Asi budem musieť rozhodnúť, čo pre nich predstavuje vzorku. Je to naozaj hlúpe, pretože oni už číslo poznajú, len chcú, aby som ho uhádol, a ak uhádnem v ich záujme, ešte lepšie.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ste pripravení?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
I`m ready
 
Top