Problémy a riešenia

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
V procese varenia, najmä u začiatočníkov, sa nevyhnutne objavia otázky, nedorozumenia a pochybnosti.
V tejto sekcii môžete položiť všetky svoje otázky a podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými používateľmi fóra.
A hoci sa vždy môžete spoľahnúť na podporu a rady administrátorov fóra, v mnohých prípadoch vám na základné otázky môžu odpovedať používatelia BB fóra, ktorí majú skúsenosti s varením a stretli sa s rovnakými ťažkosťami ako vy.
Pýtajte sa, podeľte sa o skúsenosti, urobte svoje prvé kroky vo svete varenia drog.
Po čase sa vám môže stať, že budete radiť rovnakým novým kuchárom a pomyslíte si: "Veď aj ja som ešte nedávno bol junák, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Na zdravie zo strednej Európy,
nedávne udalosti okolo skupiny Arena v Rumunsku ma nechali na suchu spolu s mnohými ďalšími v celej Európe. Ja, ako obyčajný koncový užívateľ znechutený nečistotami a absolútnym nedostatkom akejkoľvek cti pouličných nákupov, som sa už dávno rozhodol "vyrobiť si vlastný" - bol som viac než šťastný, že som si sem-tam kúpil fľašu Areny (1500x50mg) na opačnom konci reťazca. Plazím sa po všetkých štyroch okolo domu v nádeji na nejaké zabudnuté omrvinky, pokorne hľadám bezstarostný no-bulshit spôsob, ako si zaobstarať niekoľko desiatok gramov efedrínu, ideálne mesačne alebo dvojmesačne alebo tak.
Ďakujem vám za váš čas.

ps: ospravedlňte moju lámanú angličtinu
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Na výrobu P2P teraz používam sodnú soľ (Na) [cas 5449-12-7]. V procese syntézy som namiesto kyseliny chlorovodíkovej použil kyselinu fosforečnú. Problém, ktorý teraz mám, je: zdá sa, že je problém s čistotou kryštálu P2P. Zapálim kryštál a zistím, že jeho zvyšok je biely prášok. Za normálnych okolností by mal byť jeho zvyšok priehľadný a viskózny. Dôvod, prečo používam kyselinu fosforečnú, je ten, že ak v procese nepoužijem kyselinu fosforečnú, neskôr, keď budem používať P2P na syntézu metamfetamínu,budem musieť použiť červený fosfor, ktorý je pomerne ťažké získať. Teraz ma zaujíma, ako sa kyselina fosforečná používa počas operácie? Ako napríklad teplota, koncentrácia a tak ďalej. Ďakujem veľmi pekne za poučenie
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
P2P je v normálnom stave tekutý.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Prepáčte, omyl, na výrobu P2P používame sodnú soľ (Na) [cas 5449-12-7], potom používame P2P na výrobu efedrínu. kryštalizuje. a spálili sme ho na skúšku. a zistili sme, že zvyšok je biely prášok. a Za normálnych okolností by mal byť jeho zvyšok priehľadný a viskózny. takže máme podozrenie, či je dôvodom kyselina fosforečná, ak áno, ako ju použijeme. Ďakujem veľmi pekne za vašu osvetu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Musíte skontrolovať jeho teplotu topenia a porovnať ho s údajmi v literatúre. Vaša metóda nie je spoľahlivá.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
tu je posledný výsledok: na výrobu P2P používame sodnú soľ (Na) [cas 5449-12-7], na reakciu sodnú soľ (Na) [cas 5449-12-7] a Hcl. teraz je výsledok taký, ako je zobrazený na nasledujúcom videu. čo musíme urobiť v ďalšom kroku ? pridať NaoH? môžete dať podrobný návod ?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hádam musíte oddeliť vrstvy. Existuje zmes po hydrolýze alebo čo?
 
Top