• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Výhodná ponuka! Propagácia tejto časti fóra

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chcete teda povedať, že niekomu zaplatíte za reklamu tejto stránky na amerických stránkach? Pripomína mi to situáciu, keď jeden chlapík kúpil moje auto, ale trval na tom, že ho preplatí, aby som mohol zaplatiť prepravnej spoločnosti za jeho odvoz. S peňažnou poukážkou 🤡 Vážne, mohol by som to urobiť, mám veľa voľného času, viacero notebookov a stolných počítačov tabletov a telefón. Photshop skúsenosti robiť reklamu ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
>>Takže chcete povedať, že niekomu zaplatíte za reklamu tejto stránky na amerických stránkach?
Presne tak. Neustále hľadáme tých, ktorí sú ochotní predávať reklamu. Sme pripravení platiť za bannery/odkazy/atď. alebo sme pripravení platiť 0,1 USD za každého jedinečného návštevníka. Táto ponuka je aktívna po celý čas.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bol som super ohromený, keď som sa tu obzeral. Už nejaký čas sa pohybujem na trhoch a vo formulároch, ale toto miesto je rozsiahle. Je zostavené naozaj dobre.
Budem ho zdieľať.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18


Mám veľký záujem, mám vám poslať DM?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Môžem sem nasmerovať shir tonu návštevnosti... Myslím tým SHIT TON návštevnosti... Napríklad 5 000 až 80 000 používateľov.
DM mi! Ďakujem.
 
Top