Protonitazén, metonitazén a N-dezetylizotonitazén

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Na internete som našiel dobrého dodávateľa všetkých 3 týchto chemikálií a od niekoľkých z nich dostávam 3-4 vzorky zadarmo, čo je šialené.

Môže sa niekto podeliť o informácie, aby som neskončil predávkovaný, chcem len vedieť najlepší možný spôsob dávkovania týchto chemikálií raz za čas. Som na Suboxone 8 až 16 mg denne. Som si istý, že to trochu pomôže, pokiaľ ide o tieto silné, aby akoby pôsobili proti. Viem, že tieto otázky sa kladú často, ale odpovede sa líšia.

Plánujem si urobiť nejaký roztok a potom ho šnupať, prípadne skúsiť trochu roztoku podať intravenózne.

Akékoľvek nápady alebo múdre slová od komunity sú vítané.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Takže ec50 predstavuje 50 % plného agonistického potenciálu. Môžete to porovnať s Fentanylom/ morfínom, urobiť z toho zlomok a potom previesť na desatinné číslo a použiť toto číslo ako násobok dávky fentanylu, ktorú by ste užili, a získať približný záver
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Dobrý deň!
Napíšte konkrétne názvy psychoaktívnych látok, ktoré chcete použiť, ako aj presný spôsob ich použitia.
Rád sa porozprávam o bezpečných dávkach a všetko vám vysvetlím
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Naozaj potrebujem nájsť skvelého dodávateľa, ktorý je konzistentný a nie je podvodník, prosím dm me
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že tieto chemikálie je zakázané kupovať predávať alebo obchodovať na tejto stránke. To by som si chcel viac ako dvakrát rozmyslieť, či sa s nimi budem zahrávať. Keď zomrieš, tvoja mama, manželka a deti budú veľmi smutné.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Viete, kedy došlo k tomuto zákazu? Pretože som si na 99 % istý, že som tu predtým videl predajcov, ktorí ho ponúkali, alebo iné zóny. Mohlo sa to však zmeniť, odkedy som sa naposledy pozeral.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Áno. ponúka ho minimálne Prekurzor-dodávateľ na stránke predajcov chemikálií.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Je zákaz správnou cestou?
Nebezpečenstvo hrozí v prvom rade od používateľa, nie od látky.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ahoj, nevie tu niekto, čo používajú lisovači, aby sa ich M30 dali fajčiť? Je to jeden zo zene?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Len pre predstavu: Ak nemáte predstavu o tom, ako dávkovať lieky napr. prípravou roztoku, nemusíte s takýmito látkami začínať.
 
Top