Psilocín z DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý deň, priatelia. Mám záujem o jednoduchú a lacnú konverziu DMT na psilocín. Prečítal som si všetky tieto informácie a skúsil som túto syntézu, ale nedosiahol som dobré výsledky. Používal som DMT na voľnej báze.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Vyskúšal niekto túto metódu? Možno je niekde nejaký zápis alebo fotky? Môže mi niekto pomôcť s informáciami alebo možno môžem niekomu zaplatiť eskomptom za toto spracovanie s fotografiami so všetkými krokmi?

Myslím, že cena prekurzorov psilocínu a psilocybínu je taká vysoká, že syntéza z DMT bude najlepšia možnosť.

Ak existuje nejaký profesionálny chemik, môžem zaplatiť za pomoc s touto syntézou (len escrow).

Prosím o pomoc
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
neskúšala som to, ale pamätám si, že som niekde čítala, že psilocín freebase nie je stabilný na vzduchu, takže u prolly by musel robiť celú vec v inertnej atmosfére
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argon nie je problém. Potrebujem niekoho, kto mi krok za krokom ukáže, ako na to. Nie som v tejto syntéze úspešný a neviem prečo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah, hlorid Psilocin nie jestabilný v nádobe na vašom okne, ale v tmavej nádobe v mrazničke by 5 rokov nebolo nič. Psiilocín z prírody je báza, soľ je Psilocybín (fosfát). ale ostatné soli nemajú cool názvy, pretože sa v prírode nevyskytujú. Psilochlorid. nie. psilo....citrát. Myslím, že áno, názov aj tak sedí
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
To sa dá dosiahnuť pomocou enzýmu huby, 4-špecifickej tryptamínhydroxylázy. Konvenčná chémia by bola neefektívna, aj keby bol úspech konečný (na nepatrné množstvo by bolo potrebné príliš veľa úsilia).
 
Top