Purifikácia a zlepšovanie vašich liekov

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Predpokladajme, že ste si kúpili výrobok, ktorý zjavne vyzerá veľmi špinavý a zriedený. A bude dobré, ak bol triviálny kokaín zriedený aspirínom alebo potravinárskou kriedou. Je to bežné a riedenie výrobku ovplyvňuje predovšetkým silu účinku, čo vás núti zvýšiť dávku.
Veľmi často sa však stáva aj to, že droga, ktorú si kúpite na ulici, je zriedená niečím celkom zlým, čo môže spôsobiť veľké škody na vašom tele.
Niekedy sa dokonca povráva, že niektorí bastardi pridávajú jemne mleté sklo, pretože "nenávidia feťákov". Je to bežné, ale zriedkavé.
Napriek tomu musíte byť skúsení v určovaní stupňa čistoty a spôsobov čistenia látok.

Alebo ste si možno sami uvarili nejaké drogy, ale nie ste spokojní s ich vzhľadom? Očakávali ste biely prášok, ale dostali ste hnedý, zapáchajúci produkt. Alebo ste snívali o veľkých, priehľadných kryštáloch, ale dostali ste len akési žltkasté, nepochopiteľné veci. Samozrejme, v oboch prípadoch sa účinná látka môže ukázať ako účinná a účinok bude pre osobu, ktorá ju používa, celkom uspokojivý. Dôležitý je však nielen účinok, ale aj vzhľad! A minimalizácia negatívnych vedľajších účinkov pre telo! To je dôležité!
V tejto časti sa vám pokúsime ukázať, ako rozpoznať znečistený výrobok, ako ho vyčistiť a ako ho zlepšiť improvizovanými prostriedkami.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ľudia si musia MDMA čistiť!

V priebehu rokov sme videli toľko hnedej (kolovej) a šampanskej (močovej farby) MDMA, že je to neuveriteľné!
A v poslednom čase sme videli zelené, ružové, červené?, fialové veci, je to smiešne, pretože o tom nikto nič nehovorí. MDMA nie je kurva fialová, preboha! Umyte si svoje sračky! Nikto nechce, aby ten hnedý moč vyzeral ako skala, brácho.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
A k tomu argumentu, že ľudia nemajú radi feťákov/nedostatočne sa o nich starajú.
Kašlite na týchto ľudí! Máme ich radi, zákazníci, títo ľudia nás obohacujú, to najmenej, čo môžeme urobiť, je správať sa k nim a správne im slúžiť. Predávajte im dobré sračky a nekráťte produkt zasraným beta alanínom, vy blbci, ktorý vás vo vysokých dávkach svrbí ako sviňa, preboha. Predávajte čistý, nestrúhaný, nesmradľavý, práškový tovar, DOBRÝ MATERIÁL!

Trochu rečnenie, ale neradi vidíme, že veľkomestskí díleri robia takéto veci alebo kuchári robia takéto veci pre väčší zisk.

Každého kuchára môžeme ubezpečiť, že zisk príde dosť skoro, ak budete vyrábať dobré veci!

Alebo ako to povedal sám človek:
"Vy a ja nebudeme vyrábať odpadky. Budeme vyrábať chemicky čistý a stabilný výrobok, ktorý bude fungovať tak, ako sa uvádza v reklame. Žiadne prímesi. Žiadna detská výživa." - vôbec prvá epizóda.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nie som predajca, len noob výrobca, ale určite chcem zaujať tento názor na vzťah predajca - kupujúci, ktorý máte! Dosť inšpirujúce a máte sakra pravdu!
Ak nám plnia vrecká, to NAJMENŠIE, čo môžeme urobiť, je ponúknuť čistý, neošúchaný materiál!

Práve som dokončil variť svoju prvú dávku LSA, skončil som so žltým práškom, môžem potvrdiť, že je to LSA (pod UV žiarí ako kurva). Pokúsim sa o nejaké kolo rekryštalizácie a získam to čistejšie! Nie som však chemik, ale znovu sa učím najdôležitejšie základy, ako je všeobecná chémia a organická chémia.

Neviem, či máte skúsenosti s LSA, ale budem rád za nejaké tipy!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Väčšinu vecí, ktoré dostávam, čistím. V mrazničke mám fľašu 100 % acetónu. V nej je niekoľko odmeriek molekulového sita 3A. To zabraňuje tomu, aby sa v ňom zhromažďovala voda. Je to lacné a veľmi účinné. Ten ľadový acetón je skvelý na pervitín a kokaín. Dám ho do Buchnerovho lievika a nalejem naň trochu acetónu, asi 10 sekúnd ho miešam a pridám vákuum. Zvyčajne tým stratím 10-30 % hmotnosti. Ak chcem vyčistiť ešte niečo, dám do mrazničky fľašu s vodou a keď začne mrznúť, použijem asi 2 ml/g. Metamfetamín aj koks sú vo vode veľmi dobre rozpustné, takže každá vec, ktorá sa nerozpustí, je odpad. Dajte to do pyrexovej formy na koláč na nízky stupeň na horáku a fúkajte do nej ventilátorom alebo fénom.
To zvyčajne pomáha bez toho, aby sa vôbec zmenila molekula, takže ju pravdepodobne nezničíte. Kokaín je v acetóne MIERNE ROZTOKOVÝ, takže stiahnem lievik z banky a vysypem ho späť do lievika ešte 2x. Acetón môžete odpariť a získať späť nepatrné množstvo, 1-2 %.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Áno, skvelé, brácho, ale čo keby si to nemusel robiť zakaždým, keď niečo dostaneš? Predstav si, aké by to bolo super, keby to robili predajcovia.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bez ohľadu na to, aké dobré sú vaše veci, nebudem vám veriť, keď budete tvrdiť, že sú, pretože obchodníci o svojich veciach tak kecajú, že by ma viac zaujalo, keby niečo nazvali priemerným. S týmto vedomím sa zvyšovanie cien stáva menej ospravedlniteľným a predajca sa môže cenovo vyradiť z trhu len tým, že bude mať menej zbytočnej váhy. Musíte vsadiť na to, že dostatok ľudí podstúpi riziko a zaplatí viac, že sa to rozšíri ústnym podaním "recenzií".

Áno, bolo by to pekné, ale aj tak sa chystám vyskúšať pranie pre istotu, aj keď predchádzajúce nákupy pranie nepotrebovali.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aktualizácia: Molekulové sito 3a neodstráni vodu z acetónu. Acetón je dostatočne malý na to, aby sa dostal do sita. Včera som nejaký používal a všimol som si, že je dosť žltý, čo zvyčajne znamená, že je v ňom voda. Pozrel som si to.
. Na inú tému, súhlasím, že každý predajca má najlepšie sračky, ak sa ich opýtate. Niektorí ľudia sú dokonca robiť ignorant si myslia, že odpad je dobrý tovar. Poznám chalana, ktorý predáva <50% kokaín, ktorý je nakrájaný s pervitínom. Niekoľko ľudí, ktorých poznám, prisahá, že je to super. Vydrží to celé hodiny! Dokonca sa to ani neuvarí. Ja to filtrujem cez Buchnerov lievik a varí sa to slabo. Vráti sa mi asi 50 %. Môžem uvariť 70 % výbavy a dostanem z nej späť rovnakú hmotnosť, akú som do nej vložil ( nepočítam SB).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je nepravdivé. 3A molekulové sito DÁ vysušiť acetón A alkohol. Na jednej stránke sa uvádza, že nesuší, ale pri väčšom skúmaní sa na c20 stránkach uvádza, že suší. Vysuší aj mnohé plyny
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nepamätám si, kde som to videl, asi u nejakého chemika na YT, ale na ukážkovom videu o etanole použili na vysušenie etanolu sitá 3A, čo ma núti zamyslieť sa, či sitá 3A skutočne pojmú NIEČO z etanolu/acetónu, ale nie veľa, pretože voda ich rýchlejšie zaplní? Žiadna konkrétna predstava, len predpoklady.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Úžasné na molekulárnom sitku je, že nefunguje ako iné sušiace prostriedky. Väčšina z nich niečo absorbuje, ale molekulové sito aDsorbuje veci. V tejto neporéznej látke sú drobné otvory a majú špecifickú veľkosť, čo je číslo. Sito 3A má otvory s veľkosťou 3 angströmov. Jednotka vody má 3 molekuly, 2H a O. Stáva sa, že jej priemer je naozaj blízky 3ūm a vchádza do dierok a zasekáva sa. Na molekulárnej úrovni. Čokoľvek väčšie ako 3 üm sa nemôže dostať do sita. Musíte vybrať sito pre chemikáliu, ktorú chcete odstrániť, väčšie čísla by mohli dostať amoniak z alkoholu alebo acetón z DMF. Molekulové sito dehydruje silikagél.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Molekulové sitá 3 A adsorbujú He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3
4 A molekulové sitá adsorbujú Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitril, kyselinu fromovú, n-butanol, n-propanol, etanol a niektoré ďalšie organické látky
Na sušenie CO2 potrebujete molekulové sito 3 A.

Niečo, čo som videl na internete
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Upozorňujeme:

Existujú aj mikrónové filtre pre injekčné striekačky.
Ale to je samostatná téma. Mikrónové filtre preskúmam neskôr.
 
Last edited:
Top