Fialová MDMA je bullshit alias podvod

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozrite... v Holandsku nikto nevyrábal teplé farebné mdma... ani šampanské, ani kolu... Prečo je fialová?

1. na podvodný test. niektorí videli, že sa zmenila na zelenú a bác na fialovú...

2.
Fialová MDMA je psychedelická droga, ktorú prvýkrát syntetizoval v roku 1912 Alexander Shulgin. Purpurový MDMA je syntetický derivát MDMA (extázy), ktorý obsahuje rovnakú chemickú štruktúru ako MDMA, ale s inou farbou. Nie je známe, ako dlho je táto droga na svete, ale predpokladá sa, že bola vytvorená v roku 1912.
Fialová MDMA je populárna rekreačná droga, ktorá sa často predáva pod názvami ako "purpurová extáza", "purpurová láska", "láska-droga", "MDMA-X", "MDA-X" a "purpurová MDA". Fialová MDMA je kryštalická pevná látka, ktorá má bielu až takmer bielu farbu. Je rozpustná v alkohole, éteri a acetóne.
Purpurový MDMA je o niečo menej účinný ako čistý MDMA, ale vyvoláva podobné účinky. Fialová MDMA sa niekedy označuje ako "purple X", "mauve X", "purple love", "MDMX", "mdma x", "x love" a "purple mda".
Fialová MDMA je chemicky identická s MDMA s výnimkou jej farby. Rozdiel medzi MDMA a Purple MDMA je v tom, že MDMA je biely kryštál, zatiaľ čo Purple MDMA je bledožltohnedý kryštál. Purpurový MDMA sa vyrába zmiešaním MDMA s malým množstvom indigokarmínového farbiva. Indigokarmín je prírodné farbivo, ktoré pochádza z kôry koreňa rastliny indigo. Fialová MDMA je veľmi silná psychedelická droga, ktorá vyvoláva intenzívne halucinácie a pocity eufórie.
Purpurový MDMA je silný halucinogén, ktorý spôsobuje, že užívatelia zažívajú živé farby, zvuky a vizuálne efekty. Purpurový MDMA je vysoko návyková látka, ktorá ovplyvňuje mozog a nervový systém. Purpurový MDMA je nebezpečná droga, ktorá by sa mala užívať len s opatrnosťou.
Purpurová MDMA je nezákonná v mnohých krajinách vrátane Austrálie, Kanady, Nemecka, Írska, Nového Zélandu, Nórska, Španielska, Švédska, Švajčiarska a Spojeného kráľovstva. Purpurový MDMA je legálny v niektorých štátoch USA vrátane Kalifornie, Colorada, Floridy, Havaja, Maine, Marylandu, Massachusetts, Nevady, New Jersey, Severnej Dakoty, Oregonu, Rhode Islandu, Južnej Karolíny, Vermontu, Washingtonu a Wisconsinu. Purpurový MDMA sa v Spojených štátoch považuje za kontrolovanú látku zaradenú do zoznamu I.
Purpurovú MDMA možno kúpiť online a v obchodoch s hlavami po celom svete. Purpurová MDMA sa bežne predáva pod názvami ako purpurová extáza, purpurová láska, love-drug, mdma-x, mda-x a purpurová mda. Purpurová MDMA sa často predáva ako zmes obsahujúca MDMA, kofeín a ďalšie látky.
Fialová MDMA sa často mieša s inými drogami, ako sú kokaín, ketamín, LSD, huby a marihuana. Fialová MDMA sa často kombinuje s inými drogami na vytvorenie silnejšieho opojenia.
Purpurový MDMA sa často konzumuje perorálne, fajčí, šnupe, aplikuje intravenózne alebo sa požíva prostredníctvom fajčiarskych pomôcok. Purpurový MDMA sa často pridáva do nápojov a potravín na zlepšenie ich chuti. Purpurový MDMA sa často užíva osamote alebo s priateľmi. Purpurový MDMA sa často užíva rekreačne.
Purpurovú MDMA často zneužívajú ľudia, ktorí ju užívajú, aby sa nadýchali. Purpurový MDMA je psychoaktívna droga, ktorá vyvoláva psychedelické zážitky. Purpurový MDMA je droga, ktorá mení vedomie a vnímanie. Purpurový MDMA je psychedelická droga. Purpurový MDMA je stimulant, ktorý zvyšuje srdcovú frekvenciu a krvný tlak.


Pozrite sa, všetci títo ľudia s peknými príbehmi, ktorých poznáte, sa na to vyserte... ste len čuráci
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
takmer všetky nedávne negatívne zvuky sa týkali 8/10 fialových piluliek obsahujúcich vysoké dávky mdma.... ich jednoduché mysle dôverovali tekutine... nikdy nepredpokladali na podvody... obsahuje vysokú dávku, o ktorej falošne tvrdia, že je len mdma, ale môže byť oveľa viac, ak dáte farbivo... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Snažil som sa nájsť viac informácií o tom, prečo by mdma mala byť fialová. Na Reddite je niekoľko správ, ktoré hovoria o tom istom ako vy farbivo na potraviny, iné správy hovoria, že je to z metódy syntézy pochádzajúcej z Kanady.

Budem úprimný raz, keď som bol mladý muž pred mnohými rokmi 🤣 som mal mdma, ktorá bola sivá takmer fialová vyzerajúca vo svetle.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Poznám tú vec, ktorá je šampanské tak trochu .... v holandsku sme to mali v tých časoch, je to skoro ako rocksugar alebo candysugar v angličtine, ale nie fialová, ale fialová žiara nad tým alebo posyp.... to nie je to tmavé svinstvo.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozrite sa, čo dostanete, ak preložíte cukor do angličtiny... vtedy ľudia robili cukor čierny a predávali ho ako liek....hahhas lovely

Cukríky sa skladajú z hrudiek kryštalizovaného cukru a nazývajú sa aj kandizovaný cukor. Cukríky majú svoj pôvod v Indii a Iráne. Získava sa veľmi pomalým rastom veľkých kryštálov na bavlnených vláknach alebo drevených tyčinkách v presýtenom teplom roztoku cukru. Trvá to niekoľko týždňov. Na získanie tmavých druhov cukroviniek sa pridáva karamelový roztok. Cukor kandizovaný sa používa najmä do kávy alebo čaju, ale aj ako ozdoba koláčov; kandizovaný koláč. Candy sticks sú tyčinky plné cukríkov, ktoré sa používajú do čaju. Holandský lekár Boerhaave v 17. storočí predpisoval čierne cukríky ako liek proti bolestiam hrdla a prechladnutiu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nemyslíte si, že niečo také vyzerá lákavejšie, aby ste to vložili do svojho systému...?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dokonca aj názov je zrejme podvodný: "Purpurový MDMA je bledý žltohnedý kryštál".
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Jednoducho nemám rád ľudí, ktorí predávajú veci, ktoré nie sú tým, čím by mali byť. Navyše zaplatil najvyšší dolár za a nechal si zarobiť ľahké peniaze a stále dostal fucked.. väčšina ľudí nevie, že hovno kupujú sel alebo vziať... ale ak viete, a zámerne sa snažia zarobiť ľahké peniaze a nestarajú sa... Nezaujíma ma ani potom, ak by sme sa stretli..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pátral som v službe Google scholar a v jednom zdroji sa spomína
1,3-benzodioxolylbutanamín (známy aj ako 3,4-metyléndioxybutanfenamín, MDB, BDB, J a 3,4-metyléndioxy-α-etylfenetylamín, ako sa nazýva fialová extáza, a iný iluzívne
N-metyl-1-(3,4-metyléndioxyfenyl)-3-butanamín (HMDMA)
Aka🤔🤔HOMO-mdma, čo ZNIE správne 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nič proti ľuďom, ktorí sú... urobil som GHB ružovým, pretože väčšina používateľov sú homosexuáli... chcel som ho nazvať GayHB, ale pomyslel som si, že hmmm možno by sa potom ľudia mohli cítiť urazení ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na jednom fóre som sa rozprával s niekoľkými hubármi a jedného z nich som nazval homosexuálom. Všetci si mysleli, že je to absolútne vtipné. Boli to mladší ľudia a nikdy to nepočuli takto používať. Ich prvou nadávkou na homosexuálov bolo f.
Len aby bolo jasné, nikdy som tieto výrazy nepoužíval na označenie LGBTQ osôb, takto som nazýval len svojich priateľov. Moja manželka je oficiálnou hovorkyňou skupiny demisexuálnych identifikátorov v spoločnosti Fortune 500.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Viem, že je to vtip, ale ak tvoja manželka naozaj pracuje v spoločnosti Fortune 500, máš nejaké voľné pracovné miesta? Zúfalá doba a tak...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Fialová MDMA je tu v Kanade veľmi viditeľná. Často sa uvádza na trh ako látka, ktorá má v porovnaní s bežnou MDMA mimoriadne schopnosti. Zvyčajne, keď si kúpite MDMA, je to "hnedý cukor" alebo v tabletkách, takže ľudia vyhľadávajú fialovú látku, pretože sa predpokladá, že je čistejšia. Neverím, že túto farbu spôsobuje farbivo; nemám však na to žiadny iný dôkaz, než že ju jednoducho držím a vidím. Testuje sa pomocou činidiel a FTIR ako pravá MDMA (aspoň produkt, ktorý som mal).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Jasné upozornenie na sieť. Ide o metódu, pri ktorej údajne vzniká fialová mdma. Nie som však chemik. Poďme diskutovať.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Umožňuje to..
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tu v Španielsku fialová mdma nie je mdma, aspoň táto.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Správny odpad... mal som eutylón... rozhodol som sa ho vyhodiť... je to skurvený materiál
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Oveľa podobnejšia mdma je 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pre mňa, ako pre perfekcionistu, je aj šampanské alebo kola marketing alias bulšit a fraude. MDMA musí byť čisto biela.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Dokonca aj čistá biela mdma alebo číre kryštály som sa stretol s hovadinami, ktoré testuje ako mdma. Z bielej mdma som už vytiahol aj fialovú. Domnievam sa, že fialová je spôsobená borohydridmi
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Máš pravdu, braček. Dokonca aj pekná biela mdma po trojnásobnej rekryštalizácii by mohla mať podľa laboratórneho testu len 87 %.
Aký je váš názor: najlepšie rozpúšťadlo na oddelenie všetkých týchto kontaminantov pri vykonanej základnej extrakcii?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šulgin sa narodil v roku 1925. Pochybujem, že by mohol robiť syntézu v roku 1912 ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Nielen to, nepracoval pre spoločnosť Merck Pharmaceuticals, ktorá si MDMA patentovala v roku 1913.
 
Top