Metóda push/pull metamfetamín

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Užite si tento "meth "od hehe :b pôvodný synth tu, ale odporúčam len držať sa mojej verzie, pretože som urobil veľa gramatických opráv


Takto robí fzr96 push and pull: používam generické 60 mg sudafed z walgreens. hodím ich do mixéra, potom do nich hodím denaturovaný lieh. zhruba 5-násobok množstva denaturovaného liehu na tabletky. potom zapnem mixér asi na 2 minúty. potom to nechám asi hodinu odstáť, potom odsajem tekutinu. ďalej použijem 1 kávový filter na filtrovanie. zvyčajne treba filtrovať 3 až 4-krát, kým nie je tekutina číra. potom nalejte kvapalinu do pyrexovej nádoby na koláč. postavte ju na sporák na nízku teplotu a nechajte ventilátor fúkať vzduch cez hornú časť. uistite sa, že ste nespálili sudo. potom som dal sudo do reakčnej nádoby, potom červené p a potom dH2O. len toľko dH2O, aby sa mierne zvlhčilo. potom som pridal I2, potom rýchlo zazátkoval reakčnú nádobu, pretože reakcia prebehne hneď. uistite sa, že ste dobre zalepili zátku. potom miešam reakčnú nádobu každých 5 minút po dobu pol hodiny. potom zapnem elektrický horák, kým sa nedosiahne 150 stupňov, a umiestnim reakčnú nádobu do kovového hrnca pomocou cukríkového teplomera, aby som zistila teplotu. potom každých 5 minút stiahnem teplo a miešam reakčnú nádobu. robím to pol hodiny a potom zvýšim teplotu na 175 stupňov, každých 5 minút stiahnem teplo a miešam reakčnú nádobu. Pokračujem v tom, kým sa v reakčnej nádobe nezačne dymiť. keď sa začne dymiť, stiahnem teplo a miešam. voda sa začne ťahať. miešam asi 15 minút a potom nechám reakčnú nádobu asi 20 minút vychladnúť. pomer je takýto: jeden diel I2 k jednému dielu suda a 1/2 dielu červeného p. inými slovami, povedzme 28 gramov I2 k 28 gramom suda a 14 gramom červeného p. zmiešam roztok lúhu dH2O: Keď zmiešate dH2O s lúhom, je veľmi horúci, takže ho nechajte vychladnúť. dH2O pridajte do reakčnej nádoby. ja pridávam dvojnásobné množstvo dH2O k reakčným zložkám, potom nádobu dobre pretrepem a premiešam. potom ju preženiem cez kávové filtre, kým nezíska zlatistú farbu, a pridám 3-násobné množstvo uhlia do zapaľovača. potom pridám roztok lúhu dH2O, kým spodná vrstva nedosiahne pH 14. nemusíte sa obávať nadmerného pH, pretože rozpúšťadlo chráni vašu medovú vodu. potom používam na miešanie jeden z tých ručných mixérov na džús, funguje to naozaj dobre! miešam 2 minúty a potom to nechám 3 hodiny odstáť. potom pomocou separačného lievika odoberiem rozpúšťadlo, pridám rovnaké množstvo dH2O, dobre premiešam, potom pridám kvapky kyseliny muriatovej, kým nedosiahnem pH 6,8, potom odparím vodu pomocou tepelnej lampy a bingo med!


Metóda recyklácie I2, ktorú som zverejnil ja (fidelis) ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Urobili ste to a úspešne? Prosím, zverejnite svoj obrázok spolu.. jeho tak trochu prispieť k veľmi plytvanie časom, energiou a peniazmi robiť niečo, čo naozaj neisté. Navyše nie je ani bezpečný i hádam.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bohužiaľ nie :c len som vytiahol tento synth z odkazu, ktorý som dostal z vespiary. nie je to môj zápis, len sa oň delím
N51GhflrXv

tu je obrázok, ktorý bol na webovej stránke... zabudol som ho pridať do pôvodného príspevku, moja chyba :x
 
Top