Otázka dostal niekto niečo od spoločnosti Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Uber drogy mal vitrínu pre 2cb a niekoľko ďalších vecí zaujímalo by ma, či mal niekto iný šťastie pri objednávaní od neho a ako je možné, že už nemá vitrínu stav je odstránený z predajcu
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Aj nad tým som sa zamýšľal. Objednával som u neho a žiadne sťažnosti, dobrý výrobok, skvelý servis a keď som sa chystal zadať ďalšiu objednávku, vraj sa niečo vyskytlo a dostal čas na vyriešenie a medzitým sa mu zmenil status člena. Asi mu to nevyšlo, keďže všetky jeho ponuky sú preč. Škoda, lebo úprimne som bol s jeho službami naozaj spokojný. Dokonca mi mohol len zobrať peniaze a nič neposlať, lebo som to omylom finalizoval skôr, ale on poslal všetko plus takmer 30% navyše. Som zvedavý, čo sa stalo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Áno, finalizovalo sa to skoro po 2 týždňoch, myslel som si, že nebudem musieť nechať človeka čakať, ak to príde z Holandska alebo niečo také, čo zvyčajne trvá 30 35 dní, ale nikdy neprišlo a ja som sa len obával, že sa niečo stalo, odteraz používam šifrovanie Pgp na mojej adrese, pretože to Days inn broadside 90 dní je to trochu skľučujúce, keď to môžem vygoogliť a
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Áno, som si istý, že niekto iný dokáže dať správnu odpoveď. Pýtal som sa na chate, keď som si to všimol, a dostal som dosť nejasné vysvetlenie, ktoré si nepamätám. Pýtal som sa ho sám, keďže som si aj tak nebol istý objednávkou, a on jednoducho prestal odpovedať.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Chystal som sa od neho kúpiť ketamín, chystali sme sa obchodovať, keď publikácie zmizli, hovoril som s ním a povedal mi, že mal problém s administrátormi tejto stránky, ale že má k dispozícii výrobky, povedal som mu, aby mi predal a ďalej už nereagoval
 
Top