Reakcie na met?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ahoj, zaujímalo by ma, či tu má niekto skúsenosti s pervitínom pochádzajúcim z Európy, je v súčasnosti väčšinou racemický alebo d-metán?
Pýtam sa na to, pretože veľa ľudí sa teraz sťažuje, že je oveľa slabší ako kedysi, a zaujímalo by ma, čo sa zmenilo oproti situácii spred niekoľkých rokov
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Túto teóriu môžem dokázať, ale dôvod, prečo si myslím, že je presne taký, ako si myslíte vy. Je to racemický sinc v chéze efedrín je obmedzený.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Áno, ale neoddeľuje dnes väčšina výrobcov izoméry?
Myslel som si, že áno, ale hádam je jednoduchšie predávať racemické.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Áno, predávať D-meth za 100 USD/g je ťažké, keď ľudia Predávajú D, L-meth za 30 USD/g a väčšina ľudí nepozná rozdiel
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Myslel som si, že medzi týmito 2 typmi je obrovský rozdiel, preto je aj rozdiel v cene. Alebo sa ľudia riadia najmä tým, ako to vyzerá? (črepiny)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Stačí, aby požiadali o metamfetamín a dostanú metamfetamín, ale racemický. Je to rund asi 50 % straty na oddelenie a väčšina nikdy nepočula o izoméroch. 🤷‍♂️
Snažil som sa to vysvetliť svojmu dodávateľovi, kúpil si liebermannovu reagenciu a chcel by mi Ukázať, aký čistý je jeho produkt 🤣. Nemôžem mu povedať, že liebermann nemá nič spoločné s kvalitou, ale len s kategóriou látky a pri racemických látkach je čistota väčšinou 85-95 %, ale 50 % je l-meth (teoreticky)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je v tom obrovský rozdiel, ale musíte vedieť, aby ste vedeli. Pochybujem, že 10 % fajčiarov mladších ako 40 rokov niekedy videlo D-meth. Veľa ľudí si spája pocit na hrane, nervozitu s dobrým pervitínom, ale to je v skutočnosti účinok L-metánu. Rozdiel medzi D a L viem rozoznať podľa kryštálov, ale trvalo mi veľa hľadania, kým som o tom našiel spoľahlivé informácie. Potom sú tu ešte falzifikáty a to je divoká karta sama o sebe. Viem rozlíšiť čisté D, čisté L a čisté D, L, ale ak to nie je čisté, len hádam. Keby ste videli niektoré z falzifikátov, posrali by ste sa, vyzerajú skôr ako pervitín ako metamfetamín.
Tu je fenylizobutylamín


jicmbdn2bg-jpg.18334
izopropylbenzylamín

BfmTpGFlUd

Benzénmetanamín
 
Top