prijímanie platieb IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem riešenie na prijímanie platieb kreditnými kartami od klientov v Brazílii. Mám opakujúce sa mesačné predplatné služby IPTV. Uvažoval som o offshore spoločnosti, ale potrebujem sa zaregistrovať v platobnej bráne a tá vyžaduje moje osobné údaje ako zástupcu. Chcel by som vedieť, či má niekto nejaký nápad, ako môžem naďalej prijímať platby na kreditnú kartu bez toho, aby ich niekto mohol sledovať, a uskutočniť výber "transparentným" spôsobom? Možno nejaká zložitejšia offshore schéma? Alebo nejaký falošný sprostredkovateľ? Bol by som vďačný za návrhy a/alebo nejakú službu riešenia, aby sme sa mohli dohodnúť a spolupracovať.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Znie to, ako keby ste mali zriadenú spoločnosť ako s. r. o. alebo niečo podobné? Z mojich skúseností vyplýva, že ak máte legálne výrobky/služby, ktoré sa kupujú a predávajú prostredníctvom spoločnosti, cez ktorú sa môže vykonávať fakturácia atď. umožní to, aby platobné služby/karta atď. boli na meno spoločnosti a oddelené od vašich osobných údajov, ak sú správne nastavené. Myslím, že to závisí aj od výšky prichádzajúcich a odchádzajúcich $ a predpisov pre danú krajinu. LLC sa zdajú byť populárne, ale mať niekoho meno, ktoré sa má používať, môže byť problematické v závislosti od situácie. Vždy som používal legitímnu malú firmu a všetky $ som pridával ako faktúry v hotovosti alebo platby kreditnou kartou spolu s bežným podnikaním, platil som dane aj z väčšiny $, ktoré neboli v hotovosti. Robil som to mnoho rokov, až kým som už nemohol robiť prácu sám kvôli zdraviu. Nikdy som nemal problémy, ale nebol som ani mimo krajiny a to je úplne iný problém. Mať právneho/finančného poradcu by bolo na mieste užitočné, nie som si istý, či taký existuje alebo nie, ale určite by niektoré otázky mohol riešiť typ Saula Goodmana. Nie som si istý, či niečo z toho pomôže, zdá sa, že ste už usadený.
 
Top