Žiadam o pomoc pri dokončení helionalu do mda na mieste, prosím.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Teraz potrebujem niekoho, kto odcestuje do Portugalska a príde to dokončiť, je to v poslednom kroku, kde pridávame xylen
neviem, ako to urobiť, ani čo sa má odteraz robiť - ale mám christalyzovanú formu, ktorá sa objavila, keď sa znížilo ph kyselinou chlorovodíkovou a vytvorili sa kryštály. ale teraz viem, že musíme urobiť nejaký krok s xylénom - môže niekto pomôcť
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Roztok bol ochladený a extrahovaný xylénom. Roztok sa prefiltroval a filtrát sa premyl xylénom a časti xylénu sa pridali spolu. Do xylénu sa pridalo asi 100 ml konc HCL, ktorý sa pretrepal a oddelil. Vodný roztok sa extrahoval xylénom a xylén sa oddelil. Amin sa potom uvoľnil z vodnej časti pomocou NaOH a spracoval sa obvyklým spôsobom, aby sa získal MDA".

Toto som našiel v inej otázke, dúfam, že to pomôže ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hej - naozaj to nechápem. - It´S : od začiatku do konca nie je úplne jasné, čo mám robiť

po prvé - ak už mám soľ - ako to, že z nej "extrahujem"? - alebo je to takzvaný proces "extrakcie" - čo je potom opísané
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Neviem nič o syntéze mda, ale ak vychádzam z vedeckej definície soli, ur sa len snaží rozdeliť soľ mda na jej zložky, aby ste mohli získať čistú mda. Dobrým príkladom je čistý amfetamín a amfetamínové soli (ako amfetamín sulfát, dextroamfetamín sacharát, amfetamín aspartát monohydrát a dextroamfetamín sulfát), ktoré sú v adderalle. neviem, ako oddeliť mda soli, ale môžem sa pokúsiť nájsť pre vás návod, ak by ste chceli?
 
Top