Došiel metanol, ale máte olej A

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Priateľ má niekoľko fliaš A-oleja, ale došiel nám metylalkohol, ktorý používame na miešanie s olejom a následné okyslenie kyselinou sírovou, aby sme získali skvelý produkt.
Teraz, keď nám došiel metylalkohol, niektorí ľudia hovorili, že etylalkohol 96% a 4% vody tiež urobia svoju prácu, ale nie som si istý.
Čo si myslíte, čo je najlepšie urobiť, možno nájdem izopropanol priemyselnej kvality, acetón 99 %, ale čo si myslíte, že je najlepšie urobiť.
Tnx za odpovede,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Rozhodne cetón, pretože schne oveľa rýchlejšie a predstavuje menšie zdravotné riziká a všimnete si, že výsledok je lepší.
Izopropanol má podľa môjho názoru príliš silný nemocničný zápach a príliš vysokú viskozitu.

Ale čo čert nechcel, na vodu sa dostanete ? Vyhýbajte sa jej, ako sa len dá
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Predávate amfetamín ako cestoviny? Alebo suchý?
Áno, môžete použiť etanol 96 %, ak ho predávate mokrý.
ak ho predávate suchý a suchý s odstredivkou: nepoužívajte etanol, pretože časť vášho amfetamínu sa rozpustí v 4% vode.
Nikdy som nepoužil acetón na amfetamín sulfát, iba na amfetamín hcl.
Nikdy som nepoužíval ani ipa na amfetamín.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Áno, je to mokré, to je na cenu tu, že predávajú veci, takže etanol čo najjasnejšie je najlepšia možnosť, myslím, takže ešte jedna otázka o celom procese.
Pozeral som sa, ako robia pastu, to je ako peklo v kuchyni, niektorí sa popália kyselinou, niektorí majú ph pod 5, robia to na oko ako babička, keď som použil papier na ph, videl som, že je to zlé, myslím, že najdôležitejšia vec je, ako sa kvapká kyselina do roztoku oleja a alkoholu, zmiešajú olej a alkohol v pomere 1:1,5 a potom kvapnú kyselinu z fľaše s jedným litrom kyseliny sírovej, asi 4/5 polievkovej lyžice a potom začnú reakciu, ktorá je fialová, ako keď dáte vodu na horúcu platňu s olejom.
Podľa mňa to nie je správne, ale oni povedali, že sa to naučili.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Áno, je to peklo kuchyňa týmto spôsobom, môžete urobiť niekoľko vecí, aby ste tomu zabránili, prvá je: dajte etanol/metanol do chladničky, aby mal mínus 24 stupňov, druhá je zriedenie kyseliny.
Pokiaľ ide o ph, môžem len povedať, že je lepšie odmerať príliš veľa... ako príliš málo...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nepoznám a-olej a nikdy som nevidel amfetamín na predaj, ale viem, že metanol je niekedy metylačné činidlo v niektorých syntetických. Idk kde ste, ale heet gas dryer je metanol a destilujem metanol z kvapaliny do ostrekovačov a vidím veci v predajniach auto p a it's, ktoré sú metanol alebo zmes, ktorá sa dá destilovať na koncentrát. Yall sa snaží vyrobiť etamfetamín🤔 teraz musím zistiť, či to vôbec existuje editovať; Etylamfetamín vyvoláva podobné účinky ako amfetamín a metamfetamín, hoci má slabšiu účinnosť. [potrebná citácia] Pri ekvipotentnom dávkovaní je etylamfetamín subjektívne menej euforizujúci [potrebná citácia].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
To je veľmi dobrý spôsob, ako získať látky, ale v tomto prípade chcú len použiť metanol ako rozpúšťadlo na vysolenie síranu.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dostal som pol kila tej veci a je to sračka, takže som sa snažil získať 100 ml oleja urobiť čistú dávku a thrn zmiešať s touto polovicou, aby som stavil na dobré veci.
Je rozdiel v látke, ak použijem fosforečnú, sírovú alebo inú kyselinu?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Áno, poskytne iný produkt s každým druhom kyseliny

h2so4 poskytne amfetamín sulfát
Hcl dá amfetamín hcl
atď. atď...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Čo uprednostňujete?
Táto metóda podľa mňa nie je stimulujúca ako iné, sex = 0 rozprávanie = 0 dobrý spánok.
Čo môže byť také zlé, keď si kúpim pastu na iných miestach, že pasta je crasy mám silu pracovať, myslieť, sex celú noc atď. atď. Ale tento amph mi dáva len prebudenie ráno a nič viac!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Pokúšali ste sa opäť vyrobiť pastu na olej? A opäť kryštalizovať pomocou metanolu a h2so4? Možno je vaša pasta narezaná veľkým množstvom kofeínu...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nie nie ja chcem len vyrobiť zo 100 ml oleja "čistú" látku a potom pridať v tejto rezanej rýchlosti.
Viem, koľko sa znížilo a je to príliš veľa pre mojich zákazníkov.
Z pol litra urobia 2kg, 500(a)800ml(Met) a na konci po okyslení pridajú 800gr kofeínu.

Takže chcem pridať len čistú pastu v tom plnom kofeíne, aby som dostal čo najlepší.
Napríklad mám 700gr tej zmiešanej rýchlosti a 100ml oleja.
Stačí urobiť 100ml oleja + 150ml alkoholu a okysliť to, potom po získaní správneho PH dať do chladničky a ráno to všetko pridať do tejto nakrájanej veci.
 
Top