Ruská syntéza 4MMC

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Ahoj. raz som niekde na ruskom fóre našiel syntézu, kde sa 100 g bk4 rozpúšťalo v 500 ml benzénu / toluénu. Následne sa do 500 ml vody pridalo 100 g NaOH a obe kvapaliny sa spojili do jednej. V ďalšom kroku sa pridalo 200 ml 40 % metylamínu vo vode a celé sa to varilo 2 hodiny.

Aký bol účel pridania ďalšej vody s NaOH? Po 2 h sa vrstvy oddelili a okamžite okyslili bez premytia organickej vrstvy, takže chápem, že dodatočná voda a NaOH slúžili na naočkovanie olejovej vrstvy, áno?

Vyvstáva tu pre mňa veľmi dôležitá otázka, na ktorú by som rád dostal odpoveď.

Môžem to urobiť iným spôsobom? Napr. dám 100 g BK4 do 500 ml toluénu, postupne 200 ml M40 a celé to za miešania zahrievam 2 hodiny.

Po 2h, po preliatí celej veci do väčšej nádoby, pridám len 100g NaOH v 500ml vody, aby som vypláchol všetok roztok z predchádzajúcej fázy, vyjde celá vec ako v pôvodnom recepte?

Pridať roztok NaOH vo vode len do toluénovej vrstvy alebo aj do dvojfázovej zmesi z kroku 1?

Nepozerám na ne ako na autoritu nič menej ma zaujímala jednoduchosť a princíp tejto metódy.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
V rusku sa varí viac mefedrónu ako kdekoľvek inde na svete, o mefedróne toho vedia veľa.
Roztok lúhu nemusíte pridávať na začiatku.
Urobte to takto:
Vezmite 500 ml benzénu, rozpustite v ňom 100 g bq-4. pridajte tam 200 ml metylamínu 40%. reakcia by mala prebiehať pri teplote 50-60 stupňov počas 4 hodín.
Potom prepláchnite studenou destilovanou vodou v pomere 1:1. Jedlú sódu môžete rozpustiť vo vode v množstve 50 g na 1 liter.
Niekoľkokrát premyte, aby ste znížili zápach metylamínu. potom jemne prekysnite do neutrálneho prostredia.
vyžmýkajte, opláchnite ľadovým acetónom a vysušte.
Mefedrón je pripravený!
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
benzén je toxik jediný idiot, ktorý na ňom robil, tam sa používa tento, pretože iný je ilegálny a nemôže používať dcm alebo nmp
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
osoba, ktorej som napísal recept, sa pýtala konkrétne na syntézu s benzénom. môžete použiť dichlórmetán, nmp. s inými rozpúšťadlami, iný reakčný čas a teplotu. Ja vždy používam dhm.
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Ďakujeme za odpoveď. Len ma zarazilo, prečo sa do zmesi bk4, m40 a benzénu s rovnakým objemom benzénu stále pridáva 20 % roztok NaOH vo vode.

Hovoríte o 50 g NaOH v 1 l vody, oni dávajú 200 g na 1 l. Čo sa tým zmení alebo čo tým získam?

Prepláchnem roztokom NaOH mám len vrstvu benzénu alebo celý roztok pred oddelením vrstiev?
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Mám umyť studenou vodou celú vec alebo oddelenú vrchnú olejovú vrstvu?
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Umyte len výsledný olej.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Laboratórne apvp a mmc
Dcm/NMP / dsmo/etyl acetát najlepšie na výrobu mmc
 

Attachments

  • NwBm9LZctv.jpeg
    NwBm9LZctv.jpeg
    399.4 KB · Views: 208
  • zPcMFsQ3yK.jpeg
    zPcMFsQ3yK.jpeg
    803.8 KB · Views: 193
  • 8ThVrdoHPu.jpeg
    8ThVrdoHPu.jpeg
    604.5 KB · Views: 189
  • xLUs3k1VRD.jpeg
    xLUs3k1VRD.jpeg
    532 KB · Views: 192
  • Ym30leC4vU.jpeg
    Ym30leC4vU.jpeg
    567.4 KB · Views: 205

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Plánujem použiť DMF ako rozpúšťadlo na reakciu a potom DCM ako extrakčné rozpúšťadlo po pridaní vody
 
Top