Testovanie Safrole a NABH4

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Dobre, ahojte, dlho sme sa nevideli, samozrejme, že ste mi všetci chýbali, len som bol zaneprázdnený sprisahaním a intrigami, viete, majstrovskými vecami...

Mám teda dva problémy a neviem, či som len tak prepracovaný, že na ne neviem sám nájsť slušné riešenie ALEBO sú pre mňa tieto oblasti úplne nové, takže možno ani neviem, KDE ich hľadať..

Každopádne, tu to je:

1. SAFROLE destilovaný frakčne z rastlinného oleja
Frakcie prišli niekde okolo 232-236C a boli spojené, avšak žiadna silná vôňa, na ktorú som zvyknutý, bohužiaľ nie je prítomná. Zdá sa, že je to číry olej, s miernym žltým odtieňom, bol som naozaj opatrný, aby som frakčne vydestiloval všetko ostatné..
Viem o zmrazení safrolu na -12C (vďaka erowid), momentálne však nemám k dispozícii mrazničku, aby som zistil, aké kryštáliky sa začnú rozpadať, existujú nejaké chemické testy, ktoré mi okrem teploty varu dajú jednoznačnú odpoveď, či to, čo som dostal, je skutočne safrol bez toho, aby som to musel testovať cez GC?

2. NABH4, som si celkom istý, že som bol práve podvedený za kilogram, buď to, alebo som zrazu zabudol, ako sa používa, keď som ho už mnohokrát použil. Jednoducho to nefungovalo. Mohlo by to byť tým, že sa znehodnotil, keďže to vyzerá, že predajca nechal vodu silno naviazať na zlúčeninu? Ak áno, ako by som skontroloval čistotu borohydridu sodného?

Ďakujem a ľuďom, ktorí mi dajú potrebné odpovede, vyberiem tých najlepších a ponúkam sa ako sprostredkovateľ, ak budú niekedy niečo potrebovať, môžem im to nájsť lacno a môžem to poslať kamkoľvek v rámci EÚ. Už mám prístup k niektorým obrovským dodávateľom chemikálií, čoskoro budem otvárať vlastný chemický sklad, takže mi pomôžte a ja pomôžem vám, ak budete chcieť.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Hustota, možno?
2. Tu sa nemôžem vyjadriť okrem toho, že som počul, že niektorí čínski predajcovia sa môžu trafiť alebo minúť s čerstvosťou hydroboritanu. 3. Má teplotu topenia 400C, môžete si ju zmerať, ak ste na to vybavení.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
borohydrid (ako aj akýkoľvek iný hydrid) je citlivý na vlhkosť a jeho namočenie by ma úplne rozrušilo, pretože nemôže ani zďaleka fungovať tak, ako očakávam...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ahoj Loki.........Mám podobný problém, pri ktorom si nie som istý, či kúpený bullshit Sassafras z internetu (ešte raz). Našli ste niekedy laboratórium, kam by ste mohli poslať veci na skutočne profesionálne testovanie?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Aha, takže pre všetkých, ktorí budú mať v budúcnosti podobné problémy, som sa nakoniec poradil so skutočnou firmou, ktorá mi vykonala analýzu kvality NaBH4. Ak sa vám však váš NaBH4 zdá čudný, môže to byť spôsobené tým, že niektorí predajcovia doň pridávajú ďalšiu chemickú látku, aby bol stabilnejší (to mi teraz uniklo, ak si spomeniem, vrátim sa a poviem vám presne čo, možno to mám niekde zaznamenané).

Sasafrasový olej @2-79-790125 bol v skutočnosti vystavený na vysokej poličke a zabudlo sa naň po tom, čo Loki nadviazal spoluprácu s veľmi milou dámou menom Jenny. Jenny je najlepšia zástrčka, akú kedy Loki našiel, nielenže si občas pekne pokecali, ale Jenny s olejmi nekecá, posiela Loki glycidát na kilogramy vo veľmi dobrých cenách! Loki tiež upustil od svojho dodávateľa NaBH4, pretože bol lacnejší od Jenny a nikdy sa nenechal sklamať. Loki však vždy používa účet svojich priateľov a ubezpečuje sa, že s Jenny obchoduje prostredníctvom úschovy, na ktorú sa Jenny nikdy nesťažovala, ale Loki samozrejme nie je pičus, takže peniaze uvoľní, keď výrobok pristane, a nerobí si z toho ťažkú hlavu (pshh aj tak nie je z čoho!).

Tak či onak, sasafrasový olej som odložil ako neskorší projekt, ak sa k nemu niekedy dostanem. Je to kurva kopa práce a to svinstvo strašne smrdí. Ak si môžeš kúpiť glycidát od sexi, múdrej a ochotnej Jenny, tak prečo by Loki strácal čas s nejakým hovno smradľavým olejom, ktorý možno vôbec nemusí obsahovať safrol? Zmrazením sa Lokimu podarilo izolovať nejakú bielu látku, Loki však nikdy nepotvrdil, čo presne to bolo.

Ak má niekto skúsenosti s izoláciou safrolu z olejov, bol by dobrý návod. Loki bol vlastne zámerne nejasný, ale to, čo má a s čím experimentoval, bol gáfrový olej. Teraz Loki vďaka Jenny guľuje, takže má laboratórnu mrazničku idúcu na -40C, ak bude mať niekedy čas sa na to vykašľať, skúsi ten olej znova zmraziť... možno.

Pre všetkých, ktorí rozmýšľajú, od koho nakupovať, prestaňte surfovať po Alibabe a kontaktujte VEĽKÚ JENNY.
Toto je Jenny pre každého, kto je zvedavý - @blacklist. Loki jej sľúbil viacero recenzií a sračiek, ale je lenivý bastard, dúfa, že prihlásením po takom čase to svojmu dodávateľovi vynahradí týmto príspevkom. Jenny ďakujem, že so mnou vždy spolupracuješ! Ak zistíte, kto to je, pošlite mi správu, čoskoro plánujem objednávku, takže sa mi radi ozvete!
Určite môžem odporučiť tieto výrobky od Jenny;
2b4m
nabh4
pmk glycidate
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, nevadilo by vám podeliť sa o váš recept na použitie glycidátu PMK?
 
Top