Solenie n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ahoj chlapci,
Takže som na poslednom kroku syntézy, ktorú iv sledoval od tryptamínu k n,n-DMT freebase - čakám len na vákuovú komoru/desikátor podľa práce v syntéze, ktorú sledujem, ALE

Ak sa mi to podarí, mám potenciál na veľké množstvo DMT a aby som si bol dostatočne istý, že môžem urobiť veľkú syntézu alebo dokonca niekoľko ďalších menších syntéz, budem si musieť byť istý, že to môžem nasoliť na niečo stabilnejšie.

Počul som, že fumarátová soľ je stabilná, ale kyseliny fumarovej nemám veľa a je ťažké ju zohnať.
Mám aj kyselinu fumarovú a tiež viem, že tryptamín je dosť stabilný ako benzoanová soľ a mám veľa kyseliny benzoovej (aj keď smrdí ako oslí chuj).

Môže mi tu niekto pomôcť? Viem, že budem experimentovať, keď budem mať suchý freebase produkt s malými množstvami v skúmavkách, ale ak to už niekto všetko robil a vie, čo mám robiť, tak sa prosím ozvite?
Nič nepredávam a tak to všetko bude treba skladovať pre vlastnú spotrebu a spotrebu priateľov. Ľudia majú vo všeobecnosti tendenciu sa toho príliš báť, ale mám pocit, že pokiaľ zavriete oči, nemôže sa toho veľa pokaziť....aj keď prvých párkrát intenzívne.
Id sa zaujímať o prípravu typu "kvapkanie", to by bolo v pohode, ale zdá sa, že je to vec, na ktorú by ste určite potrebovali niekoho iného - dokonca aj na to, aby vás z toho len vytiahol!
 
Top