Skopolamín

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravujeme všetkých účastníkov fóra! Hľadám ľudí, ktorí rozumejú účinkom skopolamínu, jeho pôsobeniu na mozog a podobne. Sú tu kompetentní ľudia alebo predajcovia?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sú tu kompetentní ľudia, čo presne znamená, že tu nie sú žiadni predavači. Skopolamín nie je dobrá rekreačná droga. Niekto by mohol namietať, že hovoriť o ňom je analogické ako hovoriť o jede, ktorý je zakázaný. Nehovorím, že je to zakázané, len hovorím, že je to jed. O čo ide?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
pozrite si tento článok na psychonautwiki... na vašom mieste by som to nerobil. kedysi som sa zahrával s daturou a nie je to zábava. delirantné látky vo všeobecnosti nie sú zábavné a nesú so sebou dosť vysoké riziko psychózy. viem, že ide o inú drogu, ale počul som hororové príbehy o benadryle. ja rlly nedôverujem žiadnym anticholinergným drogám (aspoň na rekreačné použitie). ak trváte na tom, aby ste si nejakú zaobstarali, jednoducho si vypestujte/najdite nejakú daturu alebo nájdite v lekárni tabletky proti nevoľnosti. myslím, že majú aj náplasti, ale tie by som rekreačne nepoužíval.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jimsonova burina je tu všade naokolo. Rozmýšľal som a rozmýšľal, ako by som ju mohol premeniť na niečo užitočné, ale nikdy som to nevidel urobiť. Mohli by ste ju štiepiť, až by ste mali len tropán, a veľa stimulačnej látky má tropánovú moţnosť, ale tropán ku kokaínu....to je ťaţké, ak sa pozriete na analógy kokaínu, sú tam tony tropánov, ale nezačínajú od propánu. Tropanón alebo 3-cmt ( karbometoxy tropinón) alebo kokaín sú východiskovým prekurzorom pre väčšinu
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Scopolomín je burundanga. Vymýva vám mozog. Protilátka je arekolín alebo hydrobromid arekolínu a arekolín sa nachádza v betelovom orechu a aktivovaných receptoroch muškátov. Arekolín je nootropikum.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U môžete s ním vyrábať sneh
 
Top