Vyhľadávanie syntézy tilidínu (opioidu)

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, veľa som skúmal o slabších opioidoch (tramadol, kodeín a najmä tilidín). Tilidin je opioid nasadený len v Nemecku a Švajčiarsku. Našiel som návod na syntézu Tramadolu a G. Patton približne pred hodinou zverejnil návod na syntézu Tramadolu. Som za to veľmi vďačný. Napriek výskumu, ktorý som vykonal, som nenašiel verejný návod na syntézu Tilidinu (vrátane množstiev jednotlivých chemických látok). Ak by mi s tým niekto mohol pomôcť, bol by som mu veľmi vďačný.
Ďakujem za prečítanie.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nie som z Nemecka, ale žijem v západnej časti EÚ a náhodou sa mi dostala do rúk táto chem. Pre niekoho s veľmi vysokou toleranciou extrémne nepoužiteľná, ale chcel som ju mať len pre novinku 😄

. Rád zbieram tieto tak trochu vzácnejšie drogy ako nejaký autista. Čo nechápem je, že veľa ľudí tvrdí, že jeho eufória má byť na úrovni oxykodónu, ale ako je to možné, keď každá tabletka má v sebe aj suboxón (bubreprenorfín alebo ako sa to píše xd (aby bol dôkaz závislosti/"feťáctva" 🙄 )

Veľmi divná droga tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, nikdy som nepočul, že by tilidín a oxykodón mali rovnakú eufóriu, a podľa môjho názoru je to úplne nesprávne.
Suboxon, ktorý ste spomenuli, patrí do skupiny kombinovaných liekov/liekov, ktoré obsahujú opioid a naloxón známy aj ako narcan. Naloxón má za následok zníženie počtu predávkovaní, t. j. úmrtí. Užitočnosť naloxónu v tilidíne je podľa môjho názoru 0, pretože už veľmi nízka
účinkov vyvolávajúcich útlm dýchania. Každý výrobok Tilidin MUSÍ obsahovať naloxón, ten má tiež silné účinky len vo vyšších dávkach, čo znamená, že zabráni predávkovaniu, ale zároveň zachová analgetické účinky Tilidinu. Naozaj nie je užitočný pre ľudí s vysokou toleranciou. ale pre "normálnych" ľudí prináša pocit opioidu bez toho, aby si museli myslieť, že sú feťáci. Dôležité je tiež poznamenať, že Tilidin je v nemecku mimoriadne populárny vďaka rapovej scéne a je tam oveľa viac ľudí, ktorí sú ochotní ho kúpiť a konzumovať na rozdiel od heroínu alebo fentanylu.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Môžete uverejniť príspevok k výrobe tilidínu
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidín je najbližší "podobný" liek pripravený na použitie ako oxykodón (ak ešte nájdete hydrokodón bez paracetamolu alebo ibuprofénu vmiešaného dovnútra, alebo, našťastie, oxymorfón ;) - príjemná stimulácia, dobrá eufória, priemerný liek proti bolesti. Lepší ako tapentadol, pretože opojenie je stabilnejšie a trvá dlhšie.
Chýba mu však "lifestylový" účinok oxykodónu a nemôžete ho poriadne šňupať, ani z neho kývať. Teda, technicky môžete, ale pripravte sa na to, že sa potknete, pretože začína zasahovať kappa receptory už po 300-400 mg.

Povedal to, tam bol pokus Iso-Tilidine ako RC, ale skončilo to nie je aktívny.
Nortilidine bol asi najúspešnejší pokus o RC a myslím, že vo väčšine krajín nie je ani zakázaný? Krátko sa objavil v Nemecku a Poľsku, ale z podivných dôvodov sa nikdy neujal ani nebol znovu syntetizovaný pre RC trhovú scénu. Možno preto, že nie je dostatočne "slávny", možno preto, že má dokonca nižšiu Kappa max. Mg spúšťača, možno kvôli jeho výrobným nákladom. Bohužiaľ, nemám k nemu syntetickú trasu, prepáčte :]
 
Top