Looking for a vendor Hľadáme španielčinárov/portugalčinárov, ktorí by chceli urobiť nejaký $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunita BB,

Obraciam sa na vás, pretože hľadám španielskych alebo portugalských obyvateľov/občanov, ktorí si chcú prilepšiť k platu o nejaké tie $$$.

O aký podnik ide?

Existuje španielsky kodeínový sirup proti kašľu, ktorý sa predáva v španielskych a portugalských lekárňach.
Nazýva sa Toseina.
Hoci je tento sirup v Španielsku/Portugalsku legálny, na jeho kúpu je v poslednom čase potrebný lekárenský predpis - nie je teda voľne predajný.

Máme prístup k neobmedzenému množstvu presne týchto receptov, ktoré môžeme poslať podpísané.

Teraz hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní od nás tieto recepty získať, kúpiť fľaše a ďalej nám ich predávať

Ako na tom môžem zarobiť?

Ak by sme vám poslali 10 receptov, očakávali by sme, že nám pošlete presný počet fliaš.
Ponúkli by sme vám nákup fliaš od našich "bežcov" za pevnú prirážku, čo by vám zaručilo pevný opakujúci sa príjem/príjem pre vás.

Platba by prebiehala v XMR/BTC prostredníctvom úschovy po zaslaní dokladu o úspešnom nákupe všetkých fliaš.

Existuje nejaký limit?

Našťastie môžeme povedať, že žiadny limit neexistuje.
Minimálne množstvo receptov, ktoré by sme poslali, by bolo 10, maximálne by bolo 100 na jednu objednávku z bezpečnostných dôvodov.
V čistom množstve/zásobách nie je z našej strany žiadny limit.

Ako sa budú výrobky odosielať?

Výrobky sa budú zasielať do stredných krajín EÚ, ako je Nemecko, alebo sa môžu vyložiť (dead drop) priamo v Španielsku (na juhu Španielska).

Ak máte otázky (som si istý, že du), komentujte tu alebo sa obráťte priamo na mňa

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Čo za blbosť, stratil som prístup k svojmu účtu :D :D

. Teraz som ho získal späť a odpovedal som na všetky DM týkajúce sa tejto záležitosti, poďme do práce!
 
Top