Hľadáte pomoc s extrakciou pseudoefedrínu

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Dobrý deň! Nedávno som sa začal zaujímať o syntézu metamfetamínu a potrebujem pomoc pri extrakcii pseudoefedrínu(img.4) z tabliet, z ktorých niektoré obsahujú 200mg/30mg (Iboprofen(img.3)/Pseudohydrochlorid)5,26 €(img.1) a iné 5mg/120mg (Cetirizine Dihydrochloride(img.5)/Pseudo Hydrochloride)3,73 €(img.2), pričom na obe možnosti nie je potrebný lekársky predpis. Samozrejme, tie za 3,73 € sú oveľa výhodnejšie ako ostatné, ale nie sú dostupné v každej lekárni a ťažšie sa "vysvetľujú", pretože sú na alergie (niektoré lekárne vyžadujú lekársku správu o alergii, akokoľvek hlúpo to znie, a sú zo zaujímavé). Nie som veľmi zorientovaná v tom, v čom sa aminy okrem vody môžu a nemôžu rozpúšťať, že tie primárne sú najrozpustnejšie a podobne, ani potom netuším, ako ich rozdeliť. Ak má niekto nejaký nápad, vopred ďakujem. V budúcnosti sa to pokúsim syntetizovať pomocou fotiek a možno aj videa bez drahého vybavenia atď.


Obrázky tabletiek a štruktúrnych vzorcov ak pomôžu:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 86
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 72
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 62
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 63
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 61

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Musíte urobiť Acid/Base Extraction (Extrakcia kyselín a zásad) , váš najväčší problém je, že vo vašej krajine nenájdete zdroj HCI a rozpúšťadiel. Vo vašej krajine nepredávajú súkromnej osobe HCI, Toulol, Acetón a iné myslí . Taktiež nenájdete červený fosfor, ktorý si musíte vyrobiť sami, ďalším problémom bude, že cena vášho výrobku bude extrémne vysoká, bude to dobré pre vlastné použitie, ale pre predaj je to absurdné. 120 mg dostanete možno 100 mg z jednej pilulky potrebujete 1 balenie na jeden gram efedrínu, máte náklady na extrakciu, potom máte náklady na ostatné myšlienky, Ďalším problémom bude, že ako budete kupovať veľké množstvá piluliek, pretože od tohto roku potrebujete e-recept. Z ostatných tabletiek s 30 mg vášho konečného produktu to bude viac ako 20-25 eur za jeden kus , cena vo veľkom vo vašej krajine je polovičná.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
No zdrojom acetónu je tu Hardware shops môžete 500ml acetónu na rozpúšťanie farieb za menej ako 2eur. HCl sa niekedy nachádza v supermarketoch menších miest to bolo HCL 17% a pod. o cene som si myslel, že tu v Bulharsku je najlacnejší pre ephedrie a každý to robí a cena je presne 20-25eur za hit (idk koľko je to presne, ale pravdepodobne 0,4 alebo 0,5gs. A nezačínajte mi s kryštálmi... nie sú ani žlté, sú oranžové
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Skutočné kryštály na ulici v Bulharsku sú 120-140 leva , ale hromadná cena za jeden K je 10500 až 13000 eur dobrého materiálu , s vašou výrobnou cenou od 25 t eur ste v prdeli. A HCi 17% potrebujete lepšie.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Fr????? To sú nejaké šialene vysoké ceny omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý deň, prekvapilo ma, keď som videl všetky tie negatívne komentáre, v ktorých sa spomína všetko okrem odpovede na otázku. Teraz neviem, čo je dostupné/nedostupné v krajine zadávateľa otázky, ale toto fórum je na to, aby sme si navzájom pomáhali prekonávať ťažkosti a som si istý, že takmer na všetko existujú riešenia.

Na začiatok odporúčam acidobázickú extrakciu a použitie tabliet s obsahom cetirizínu, hoci ja som to nerobil. (Pokúsim sa zohnať nejaké podobné tabletky, pretože sú dostupné takmer v každej krajine - potom sa pokúsim o postup, niektoré úskalia môžu vyjsť najavo až pri experimentovaní).

1. Najprv si tablety rozomeľte na jemný prášok - napr. pomocou mlynčeka na kávu
2. Prášok rozpustite v destilovanej vode
3. Nerozpustný zvyšok (ak nejaký je) vákuovo prefiltrujte
4. Myslím si, že cetirizín je rozpustný vo vode, ale je to aj karboxylová kyselina. Karboxylové kyseliny sú vždy rozpustné v alkalickom roztoku, pretože vytvárajú soli so zásadami (NaOH, KOH, NaHCO3 atď.).
5. Najskôr by som urobil premytie nejakým nepolárnym rozpúšťadlom, aby sa odstránili nečistoty.
6. (Nie je to povinné, ale ak je vášho roztoku veľké množstvo, potom by ste mohli zmenšiť objem pomalým odparovaním vody (alebo vákuovou destiláciou, rotavapom, čokoľvek máte. Zvýši sa tým účinnosť vašej extrakcie.)
7. Teraz roztok bazifikujte 25 % NaOH alebo 33 %KOH aspoň na pH 12, môžete ho trochu prekročiť, ale nepoužívajte nadmerné množstvo bázy, nie je to prípad "viac je lepšie", podľa niektorých zdrojov to môže vášmu pseudoroztoku skutočne uškodiť. Niektorí ľudia odporúčajú najprv pridať nepolárne rozpúšťadlo (DCM, chloroform, hexán, petroléter atď.) a až potom pridať bázu, aby bázovaný pseudoroztok migroval do nepolárneho rozpúšťadla hneď, ako vznikne. Ja by som použil DCM, pretože potom bude voda na povrchu a môžete ľahšie kontrolovať pH vo vodnej fáze. Dajte mi vedieť, aké rozpúšťadlo máte, neviem si predstaviť krajinu bez rozpúšťadiel dostupných verejnosti. Zájdite do obchodu s domácimi potrebami, železiarstva alebo len do supermarketu a začnite kontrolovať etikety. Napr. rozpúšťadlá na farby alebo rozpúšťadlo na odstraňovanie škvŕn (to druhé je zvyčajne veľmi čisté.) DCM môže byť v odstraňovačoch farieb, ak vám ho obchody nepredávajú, potom skontrolujte trhovisko alebo iné inzertné stránky.
8. Extrahujte čo najväčším množstvom rozpúšťadla. Urobte to trikrát. V ideálnom prípade by kombinovaného rozpúšťadla malo byť aspoň toľko, koľko zostalo vody. Tým sa nesmierne zvýši účinnosť a potom môžete destilovať a väčšinu rozpúšťadla aj tak zachrániť.
9. Spojte rozpúšťadlo z troch extrakcií, premyte ho trochou destilovanej vody 2 krát 1/4 objemu rozpúšťadla stačí. Potom nakoniec premyte soľným roztokom - nechajte to chvíľu stáť, aby soľný roztok mohol z vášho rozpúšťadla vysať čo najviac vody. Potom vysušte suchým MgSO4 a vysušené činidlo prefiltrujte. Mali by ste mať relatívne čistý roztok.
10. Oddestilujte rozpúšťadlo a mala by vám zostať pseudoflexibilná báza.
11. Tu by som urobil TLC, aby som zistil, či sú tam ďalšie zložky, potom môžete vákuovým filtrom vyčistiť alebo destilovať parou, ak nemáte dostatočne silnú vákuovú pumpu. Ak nemáte skúsenosti s TLC, môžete to nechať tak, váš výrobok by mal byť v poriadku na redukciu. Pokúsim sa to urobiť, ak sa mi podarí získať nejaké podobné tablety a podám správu.

Dajte mi vedieť, ak máte nejaké otázky, potom prejdeme do ďalšej fázy výroby pervitínu. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Som v Brazílii a nie je tu veľa informácií o metamfetamíne a ešte menej o tom, ako ho syntetizovať, chcem ho vyrobiť a to, čo tu mám k dispozícii, sú tablety 60x2,5 (triprolidín) s laktózovo-horčíkovým škrobom a povidónom, je tento váš návod na tieto tablety?
 
Top