Samostatne rastúce skúsenosti

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Len, ďalšia skúsenosť s vlastným pestovaním, v krajine, kde je to stále nelegálne lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pekná fotografia, ale príliš tmavá na umenie. Nechajte si ju na
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pekné. Predpokladám, že v interiéri. Mohli by ste dať nejaké konkrétne tipy niekomu, kto chce pestovať aj v krajine, kde je to nelegálne?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nie, bol vonku, ale s hrncami, doslova som používal slnko, cuz, môžete ich ľahko presunúť na diaľku, ak máte vozidlo, Máte tiež udavača alebo priateľa na polícii, ktorý vám pomôže zaregistrovať, ak máte príkaz na prehliadku, ktorý mi pomohol mnohokrát, žijem v argentíne, kde je to nelegálne, ale zároveň legálne(lekárske použitie), pre medicínsku otázku, v mojom V tomto prípade, ale pre ľudí, pestujem rekreačne a medicínsky, a predávam ich ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú, nie na obchodovanie s drogami, v podstate som druh mini-dispenzár.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Ďalšia rada, ak chcete začať s pestovaním, používajte organické hnojivá alebo metódu KNF (nie je ľahké sa to naučiť, ak nemáte čas), tam sú veľmi priateľskí pre nováčika v tejto téme, v mojom prípade mám zmiešané témy výživových línií, testujem výživovú líniu s názvom "hnojivá pre najvyššie plodiny", ale ako som povedal, podľa môjho názoru je organika pekný začiatok.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zaujímavé. Rozmýšľal som o partizánskom pestovaní, zasadiť ich niekde na odľahlejšom mieste a dúfať v to najlepšie, keďže by nemal byť problém, aj keby ich niekto našiel.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
V súčasnosti pestujem na vidieku, je doslova ľahké sa ukryť, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nebojíte sa, že by ich ľudia našli alebo vás s nimi videli?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nájdite ich; to je kaulkulované riziko. Vidieť ich; žiadne riziko (správne vykonané).
 
Top