Posielanie listu s liekmi.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Predpokladajme, že sa snažíte poslať 4 g nejakého prášku. Balík by bol prehnane náročný, preto je tu lepšou voľbou list. Ako by sa dal anonymne poslať list? Podľa mojich vedomostí potrebujete spiatočnú adresu a poštovú známku. Poštovú známku je najjednoduchšie získať, avšak spiatočnú adresu... nie až tak veľmi.

Bolo by rozumné mať spiatočnú adresu blízko vášho pôvodného domu? Alebo ju jednoducho vôbec neuvádzať?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Je potrebné uviesť spiatočnú adresu.
2. Musíte byť kreatívni, ako môžete získať informácie, ktoré obsahujú skutočnú adresu a skutočného obyvateľa, ktorý tam žije.
3. Stavím sa, že môžete použiť náhodnú adresu a náhodné meno, to znamená, že sa nemusia zhodovať.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Choďte do "sociálneho ohniska" vo vašom meste a vyhľadajte dom s mnohými bytmi, do akých umiestňujú ľudí zo sociálnych služieb. Taký, kde sú vchodové dvere s vždy otvorené a je možný prístup k poštovým schránkam. Nájdete tam značnú časť schránok zničených, dvere vytrhnuté alebo vypáčené a je tam neporiadok. Vezmite schránku,opravte dvere a opravte zámok podobne ako ostatné schránky, ktoré sú tam v prevádzkyschopnom stave, nikomu to nebude vadiť. Do schránky vložte tri alebo štyri mená. A to je všetko. skontrolujte a opravte podľa potreby.
A to je vaša adresa na vrátenie. Ktoré potrebujete. Fungujúce vrátenie je nevyhnutné a vrátenie musí byť na obálke a tovar by mal byť v druhej obálke, na ktorej je tiež vrátenie.
V Nemecku sa väčšina predajcov chytí, pretože používajú náhodné vrátenie a zákazníci vo svojej paranoji na to kašlú a tovar skončí v pošte náhodných osôb alebo na mieste, kde otvárajú listy a snažia sa tam nájsť addy na vrátenie. A tak sa do toho zapletú svine, a keďže ide o vysokopostavené, platené a motivované špeciálne jednotky, a nie o bežných skorumpovaných miestnych policajtov, ktorí majú na starosti vlastný biznis, predajcu vypátrajú a kráľovsky vyjebu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vymyslite si spiatočnú adresu, nebudú kontrolovať, či skutočne existuje byt 56B alebo 56 fuckballs road. Takisto nezabudnite písať tým najposranejším doktorským spôsobom, aký dokážete
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Počkajte, prečo vôbec dávate na list spiatočnú adresu? Nie je povinná ako colný formulár
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im expat v poloautoritárskej krajine v Ázii naozaj radšej nehovorím. Ale predpokladám, že roky rozdávajú ako cukríky. môj plán bol poslať nejakú trávu do európy prostredníctvom listu gram na testovanie vody. Každopádne som išiel na poštu a len som sa spýtal, koľko to bude stáť. Teraz chlapík vyzeral trochu nervózne, keď som povedal list a nie balík z nejakého dôvodu a vidieť, že ma znervózňuje. Spýtal som sa barda, aký by bol trest, keby ma chytili, a povedal, že 3 mesiace a pokuta 3000 dolárov, myslím. S tým by som mohol žiť, ale naozaj nemám predstavu. Tráva je vákuovo zapečatená, chcel som ju vložiť do poštovej karty a obálky. Možno to bude fungovať. Stále však netvrdím, že to stopercentne neprejde. Ale ten chlap, ktorému to posielam, tiež povedal, že si potom chce kúpiť 100 gramov. Myslím, že by som nevidel svetlo sveta, keby ma teraz chytili pri posielaní 100 gramov. Povedzme 15 rokov alebo koľko. Opäť nemám predstavu. Id km. a chlapík z pošty povedal, že pošta bude trvať dva týždne. To sa mi tiež nepáči.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Je to Thajsko?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
No dobre, ak to musíte vedieť, hádam.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Teraz ma naozaj navnadíte, prečo je to relevantné
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pošlite ho poštou z pošty na letisku Suvamabhumi. Majú tam samoobslužné kiosky
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Aha, chápem. Ďakujem za tip. To môže byť nakoniec riskantnejšie, hoci niekedy majú na letisku psov. Možno preto sa tam nachádza. No úrad, do ktorého som išla, je blízko, ale možno pôjdem do iného.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlapci! Ako sa máte??? Som nová a mám opačný problém, chcela by som dostať balík s liekmi, mdma, tabletkami, ale neviem, ako ho dostať. Nejaká rada? OrgUnikum, dá sa vaša metóda použiť aj opačne? na príjem? Ďakujem všetkým za pomoc
 
Top