17. septembra 2023: V Solúne v Grécku bol prichytený tím Flight-RCS! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej, komunita,

teraz toto zasiahne blízko domova: Tím @flightrcs bol zlikvidovaný hlavnými silami LE pri viacerých nájazdoch, ktoré sa odohrali minulý týždeň.
Je to pre nás všetkých veľmi smutná správa, ale bohužiaľ aj príležitosť poučiť sa z chýb a rásť na nich.
V myšlienkach som so všetkými zatknutými osobami a viem si len predstaviť, aké to musí byť byť byť teraz v ich koži :(

. Zúčastnené zložky boli hlavne: DEA, Europol, litovská polícia, grécka polícia

Fórum https://the-frcs.is/ zostáva od tejto chvíle zatvorené.

Viac informácií nájdete v týchto článkoch:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Po tom, čo si dlhé obdobie budovali svoje dedičstvo, viedlo k ich pádu 8 balíkov, ktoré boli pred 2 mesiacmi zadržané v Litve. 8 balíkov z pravdepodobne mnohých tisícok, nechajte si to uvedomiť a pochopte, že na zničenie celej operácie naozaj stačí len malé prekážky.

Teraz nám to môže povedať len niekoľko vecí, ktoré môžem v tejto chvíli len odhadovať:

1. Zlý OpSec pre tých 8 balíkov, ako sú odtlačky prstov, DNA alebo akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k identite ich dodávateľa "Flight-RC". Pravdepodobne boli všetky balíky odoslané rovnakým kuriérom
2. Pre LE nie je ťažké identifikovať ich priamo z týchto balíkov
3. Pre LE nie je ťažké nájsť ich sklady alebo iné miesta

Pri všetkej úcte, keď operácia dokáže fungovať tak dlho, ale nedokáže odolať veľkému zadržaniu odoslaných balíkov, musíte ako kupujúci predpokladať, že vaše údaje sú v ohrození, na rozdiel od toho, čo uviedla podpora/Mod na TH:

MCxi1cu2w4


Od tejto chvíle je ich TG stále actiavted, ale neodporúčam nikomu, aby veril mod tam práve teraz až do ďalšieho oznámenia od tretích strán alebo schválenie identity prostredníctvom PGP.
Riziko, že LE budú mať TG otvorený ako honeypot, je v súčasnej situácii veľmi veľké.
Musíte predpokladať, že mali 0 OpSec a chlapík, ktorý sa tam s vami rozpráva, je príslušník LE, kým nedokáže, že nie je.

Najmenšie riziko budete mať vždy, ak nebudete nakupovať priamo od predajcov a sami si syntetizovať chemikálie, najmä ak ide o veľké množstvá.
Breaking Bad práve zverejnil video o syntéze ADB Putinaca, silného kanabinoidu, a informácie o výrobe 5CL sú tiež široko rozšírené.

Najväčšiu šancu budete mať vždy vtedy, keď si zakúpite len legálne chemikálie na výrobu drogy na vlastnom, bezpečnom mieste:


http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG ako aj všetci ostatní odborníci na Breaking Bad vám vždy radi pomôžu rýchlo, bezpečne a výhodne nastaviť vašu tajnú operáciu.

Zostaňte v bezpečí,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Zaujímavé je, kde budú vydané
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To bude náročné, DEA sa určite pokúsi o svoj spôsob
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Páni, to je určite škoda. Rozmýšľal som, prečo ich stránka tak dlho trčala v režime "v údržbe".
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Pomocou možnosti expresnej prepravy sa preto dostali zabavené zásielky. Prechádza lietadlami, na ktoré sa pozerá dôkladnejšie.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Nie je to správne. Expresná preprava bola v skutočnosti naším najbezpečnejším spôsobom prepravy. Problém nastal pred 2 mesiacmi, keď Litva prešla do blokády po tom, čo bola doslova vojnovou zónou 3cmc a noidov, ktoré väčšinou prichádzali z Grécka, Interpol sa o tom dozvedel a začal skúmať prichádzajúce balíky - ako všetky zásielky vstupujúce do krajiny - potom si všimol vzorec a pozrel sa hlbšie do Grécka... bola to len otázka času :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Práca s dodávkami je vždy otázkou času. Len mŕtve kvapky môžu zabezpečiť anonymnú neprerušovanú prevádzku a zadržanie vášho skladu je ďalším negatívnym príkladom.

Ak by ste mali obrovský odbytový trh v Litve, museli by ste tam otvoriť sklad s mŕtvymi kvapkami. Sklad mohol prijímať tovar poštou.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Áno, samozrejme. Ale musím spomenúť, že na oddelenia prepravy išlo veľa finančných prostriedkov, v skutočnosti toľko, že sme platili viac ako 200 EUR za balík odoslaný expresne, pričom sme si zaň účtovali 90 EUR. Litva bola vlastne len naším malým klientom. Ale súhlasím s tým, čo hovoríte, nemal som žiadny vplyv na to, aby sa to stalo, keďže som prišiel do tímu neskôr a teraz som posledný muž, ktorý sa snaží, aby to bolo také, aké to mohlo byť!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte informácie o tom, ako bolo možné, že Interpol/Europol vystopoval Flight len z 8 balíkov, a to v priebehu 2 mesiacov?
Na balíkoch museli byť buď dôkazy, alebo náznaky vo vnútri, ktoré by mohli viesť do obchodu, inak si neviem vysvetliť rýchlu rýchlosť vyšetrovania 2 mesiace
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Áno, je to tak!
Počet 8 balíkov je úplne vymyslený, pretože bolo zadržaných najmenej 30 balíkov, pričom mnohí z ľudí, ktorí boli zadržaní v LT, povedali polícii, kde a ako ich získali. Okrem toho sú tu ešte 2 faktory, po prvé, nespomalil, keď mu to všetci povedali, všetci sme videli riziko, dokonca videl, že sa to blíži, pričom nevedel s istotou kedy, a nechcel spomaliť oveľa viac. Druhým bodom, o ktorom som sa s mnohými rozprával, je, že začal predávať skutočný hašiš, čo samo o sebe nie je až taký veľký problém, ale to stuff.... ste cítili, aj keď ste o 3 krajiny ďalej, takže aj psy boli od toho momentu problém... Haš prišiel do obchodu 4 dni pred jeho zatknutím...
Každopádne dúfam, že sa mi podarí pokračovať v jeho odkaze, ale s poriadnym opsecom a úplne iným prístupom.
Ak získam viac informácií od "interných", budem všetkých informovať skôr, ako to urobia médiá!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vďaka, predpokladal som, že médiá šíria falošné správy.

Pomáha nám to zlepšovať našu OpSec a učiť sa z chýb, vďaka za to!

Nie som si istý, ale ak máte priamy kontakt na právnikov alebo možnosť poslať peniaze, keď ich konečne uväznia, poslal by som 100 dolárov za Let do väzenia prostredníctvom vás.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Áno, mám priamy kontakt na jeho právnikov, avšak ak sa mi podarí získať peniaze, aby som sa k nemu dostala, to je druhá otázka, opýtam sa, či je to možné, ale som si istá, že ocení skutočnosť, že sa o neho toľko ľudí bojí a cíti s ním, znamená to pre neho viac a má to väčšiu hodnotu ako akékoľvek peniaze!
Veľmi vám ďakujem za ponuku a som si istá, že by bol rovnako šťastný ako ja, keď počuje toľko milých slov!
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Preto by som nikdy neprijal expresnú zásielku, aj keď je zasielaná v tuzemsku týmto spôsobom. Nikdy neviete, kedy sa veci skontrolujú pred tým, ako sa dostanú do lietadla.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hej, Im Cut.
Nie som si celkom istý, kam to mám napísať, ale zatiaľ vás môžem uistiť, že všetky údaje zákazníkov sú v bezpečí, plne zašifrované a backendy neboli reštartované!
Aby som spôsobil čo najmenšiu nevýhodu alebo stopu zo strany Interpolu a podobne, nemôžem zatiaľ poskytnúť príliš veľa informácií o tom, čo sa bude diať v budúcnosti, len poznamenávam, že značka FRCS alebo Flight Rcs sa pod týmto názvom nevráti, budem v tom pokračovať ja, pretože to bolo prediskutované s letom už dávnejšie, nie pre tento konkrétny prípad, ale pre podobné, hoci obchodný model bude vynovený!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej, strih,

je príjemné vidieť ťa tu :)

. Každopádne mi je ľúto straty, ktorou si ty a tvoj tím prešli.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Taktiež chcem zdôrazniť, že TG bola ponechaná otvorená, ale obmedzená, aby sa odfiltrovali všetci známi a dôveryhodní členovia. po tom, čo sa všetky skupiny prečistili, zakázaním každého jedného člena každej skupiny.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Aký je najlepší spôsob získania 5f-adb? Existuje iný dodávateľ alebo skupina, ktorú komunita odporúča? Ďakujem za pomoc
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Pokiaľ viem, v súčasnosti neexistuje. Nemôžem však nechať letecký odkaz takto skončiť a v pláne/výrobe je niekoľko vecí, ktoré zatiaľ nemôžu nič zaručiť :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Áno, to znie ako dobrý plán. Dúfajme, že sa ti podarí nájsť legitímneho dodávateľa pre malé 50 alebo 100 g zásielky, kým sa postavíš na nohy
 
Top