SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, skúšal už niekto SGT-507? Aký je silný? Ako je na tom v porovnaní s MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 je relatívne nový syntetický agonista kanabinoidných receptorov, ktorý sa svojím mechanizmom účinku podobá zlúčeninám ako MDMB-BUTINACA. Tieto látky napodobňujú účinky THC aktiváciou kanabinoidných receptorov v mozgu, ale často tak robia s oveľa väčšou silou, čo môže viesť k intenzívnym a nebezpečným účinkom.

Z hľadiska účinnosti sa uvádza, že SGT-507 má veľmi silnú afinitu k receptorom CB1, vďaka čomu je vysoko omamný aj pri nízkych dávkach. Hoci konkrétne porovnávacie údaje o účinnosti nie sú ľahko dostupné, správy používateľov naznačujú, že je pomerne silný, potenciálne podobný iným vysoko účinným kanabinoidným agonistom, ako je MDMB-BUTINACA. Samotný MDMB-BUTINACA je mimoriadne silný syntetický kanabinoid s vysokou účinnosťou na receptore CB1, čo vedie k silným psychoaktívnym účinkom a vysokému riziku predávkovania vrátane smrteľných prípadov v niektorých prípadoch.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď <3
Aké je množstvo jedného g SGT 507 a pomer list/tabak pre silný účinok?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
V súčasnosti nepoznám presné dávkovanie. Aj nepresné. Budem pokračovať v hľadaní a o výsledkoch tu napíšem. Zatiaľ odporúčam začať s minimálnym možným množstvom, keďže hovoríme o jednom z mnohých nových noidov
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Páni, to je od vás nesmierne pekné <3. Tiež som sa snažil urobiť nejaký prieskum, ale tiež som toho veľa nenašiel. Každopádne, keď príde čas, napíšem o účinkoch a o tom, či sa mi to páčilo. Momentálne si nie som istá, koľko bylinky použiť na 1 g, ale budem vás informovať. Ešte raz veľká vďaka! <3 S pozdravom
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Myslím si, že SGT-507 bude výrazne slabší
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tak to môže byť. O tejto látke mám naozaj málo informácií. Máte nejaké konkrétne údaje? Toto je naozaj zaujímavé
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Číslo Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
V prípade mnohých výrobkov sú názvy, ktoré zákazníci dostávajú, "fiktívne", v skutočnosti niektorí ľudia použijú jeden noid, aby predstierali, že ide o mnoho druhov výrobkov, a dokonca si vymyslia "nový názov", aby predstierali, že ide o nový výrobok, takže by som rád poznal aj CAS výrobku a vzorec je naozaj dôležitý! takže aj ja by som rád poznal CAS a zloženie výrobku.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nepodarilo sa mi nájsť chemický vzorec ani číslo CAS, ale našiel som toto: SGT-507 Powder je podobný 5F SGT-151, ktorý má chemický vzorec C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Dúfam, že mám pravdu
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Tá je skutočnou látkou, ale nemyslím si, že dať jej "nový názov" a povedať ľuďom, že je podobná látke, niečo znamená, myslím si, že je to pravdepodobne len spôsob, ako ju uviesť na trh.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 je podobný 5F SGT-151, syntetickému kanabinoidu, ktorý bol prvýkrát identifikovaný v Nemecku v roku 2017. Aj keď je veľmi podobný SGT-151, má slabšie vlastnosti. SGT- 507 je nová syntetická chemická látka na báze indazol-3-karboxamidu, ktorú laboratóriá prvýkrát spojili ako zložku syntetického kanabisu``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
No SGT-507 je jediný kanabinoid, ktorý som našiel na sklade na stránke, kde som si objednával MDMB-BUTINACA, ktorý už, žiaľ, momentálne nie je na sklade, a tak som sa rozhodol vyskúšať ho. Preto by som sa rád dozvedel viac. Ďakujem veľmi pekne <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Toto tvrdenie, ak by bolo pravdivé, by znamenalo, že majú rovnakú štruktúru tela (prekurzor), ale nie rovnaké halogény, ale ak by som to predával a ak by bola štruktúra tela rovnaká, tak by som určite vyrábal len sgt151 namiesto toho, aby som predával novú a výrazne slabšiu látku "SGT507", o ktorej ľudia ani nevedia.
Vzhľadom na absenciu správ z laboratórnych testov si nemyslím, že by ľudia mali jednoducho veriť nepravdivým informáciám na niektorých internetových predajných stránkach a že tieto výrobky, ktoré tvrdia, že ide o "nové látky", môžu byť len starým výrobkom s novým názvom, aby ich mohli zvedavci skúšať a kupovať, čo je môj osobný názor!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Taktiež je zvláštne, že na tej istej stránke sa nachádzal 5F-SGT-151, ktorý je dočasne vypredaný
 
Top