"Shake back to steak"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
takže moja otázka, na ktorú dúfam, že dostanem odpoveď, alebo skôr možno niekoľko rôznych vierohodných odpovedí, by znela: užívanie pravdepodobne vysoko čistého metamfetamínu hcl, ktorý je vo forme kryštálov. Tie sa líšia veľkosťou a hmotnosťou a kedysi boli vo forme oveľa väčších a hustejších hornín. mojím želaním je tiež vziať ich a ak je to možné, vrátiť ich do ich predchádzajúcej podoby v oveľa väčších zhlukoch. veľkosť, s ktorou uvažujem pracovať, by bola od 1/4 libry do 1 kilogramu. Nemusím mať nutne túžbu vytvoriť jedno celé monštrum, skôr chcem vytvoriť úlomky vo veľkosti od 7 gramov do približne 1 unce. momentálne nemám chuť pridávať žiadne prísady. ak by však niekto mal nejaké odporúčania, ktoré by mi možno pomohli v mojej túžbe vytvoriť väčšie kryštály podľa veľkosti, ale oveľa dôležitejšie podľa hmotnosti, rád si vypočujem všetky návrhy a pripomienky. Dúfam, že sa mi všetci ozvete. Chcel by som sa formálne ospravedlniť celej platforme za dosť neuvážený príspevok, ktorý bol medzitým odstránený. teším sa na oveľa vhodnejšie a zrelšie interakcie.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ak mám byť stopercentne transparentný a úprimný; čo tu bezvýhradne ponúkam, chcem produkt ďalej predávať. Môžem si zaobstarať "šejk" za oveľa nižšiu cenu ako neporušené kryštály tej istej šarže. "Klienta", ktorého mám, zaujíma vzhľad/estetika rovnako, ak nie viac, ako jeho účinnosť alebo čistota.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nikdy nemal v úmysle urobiť niečo menej kvalitné. Pozriem sa na vlákno a dúfam, že sa mi podarí vydedukovať potrebné časti. Ďakujem za rýchlu odpoveď a za to, že ste ma nasmerovali správnym smerom.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Možno by ste mali vedieť, čo je najväčší kryštál pervitínu - je to "rezanie" izopropylbenzylamínu a analógov od čínskych dodávateľov (veľmi lacné). Keď vidíte veľmi veľké kryštály, náklady na premýšľanie.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top