Preprava ako listy

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Strašný názov, ale mám niekoľko otázok, možno mi ľudia dokážu odpovedať alebo celkovo poradiť.

Ak by niekto prepravoval drogy v prášku (nie trávu), v relatívne nízkej "hladine", nie viac ako niekoľko uncí, menej ako 10 (uvidíte prečo), ako by sa z toho dalo najlepšie vyviaznuť?

Moje myšlienky

V prípade najnižších množstiev, pravdepodobne unca alebo menej, by fungovala štandardná obálka. Mám tu tieto otázky:

Po prvé, afaik, mať spiatočnú adresu zhodnú so skutočnou osobou, ktorá tam žije, je najbezpečnejší spôsob, aby odosielateľ spiatočnej zásielky nebol označený a balík označený za podozrivý. Je to tak správne? Ako sa dá nájsť zhodné meno a adresa osoby a miesta?

Po druhé, ako by sa mali ukryť práškové drogy? Na jednej strane všetci hovoria, že treba použiť mylar, ale na druhej strane aj to môže byť označené ako podozrivé, ak "normálny" list prejde pod röntgenom (ktorý majú) a nevidia cez neho. Možno ak použijete obálku, len drogy jemne poprášte a vložte povedzme do niečoho, čo zamaskuje obsah, ako napríklad do vnútra elektronického blahoželania k narodeninám.

Ako veľmi to tu preháňam? Je mylar len cesta?

Všetci si radi predstavujeme, že sme kráľovské špendlíky. Ale takýto žúr a prípadné zatknutie (ak plánujete, že vás zatknú, aj keď možnosť je mizivá, ste imo hlúpi) vás môže posadiť na roky a roky, skôr na desaťročia až doživotie.

Takže som si myslel, že pre niekoho, kto chce len zarobiť slušnú sumu peňazí a potom rýchlo vypadnúť, možno to urobiť raz za pár rokov a ísť žiť do krajiny s nízkymi životnými nákladmi atď. je udržiavanie vecí pod pokrievkou správna cesta.

Modré poštové schránky nepotrebujú žiadny preukaz totožnosti, stačí vložiť poštu a odísť. Môžu prijať maximálne 10 uncí balíka, nie viac. Takýchto schránok je nespočetné množstvo a v nich nespočetné množstvo listov a v poštovom systéme nespočetné množstvo listov, takže šanca, že vás prichytia, je malá.

Za menej ako 10 uncí by sa dali objednať bublinkové obálky z Amazonu pomocou predplatenej karty, s použitím hotovosti, a prášok vložiť do mylaru, potom poslať. Zdá sa, že je to pomerne jednoduché a o niečo pevnejšie ako obyčajná obálka, takže je menšia šanca na odhalenie pri roztrhnutí.

Otázka znie, ako sa kupujú známky anonymne?

Idk, asi nad tým príliš premýšľam, ale v podstate na distribúciu v menšom rozsahu by stačili listy a také bublinkové obálky?

Prosím, usmernite ma v nejakých teoretických spôsoboch posielania balíkov.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Správne.
Nie som si istý, ale myslím, že keď sa posielajú lieky v obálke, potom nikto nepoužíva mylarové vrecká.
Známky si môžete kúpiť za bitcoiny, stačí vygoogliť "buy stamps with bitcoin" (kúpiť známky za bitcoiny) atď.
Na niektorých fórach sa predávajú štítky UPS/FEDEX, ktoré si môžete kúpiť za krypto.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Viem, že americkí colníci vidia cez mylarové vrecká prakticky čokoľvek okrem olova. Majú úžasnú technológiu. Najlepšie bude, ak sa budete tváriť ako predajca nejakej neškodnej veci a prejdete celú míľu s etiketami, letákom alebo malým katalógom....s cieľom presvedčiť ich, že ide o mylarové vrecko s agar-agárom alebo bisulfátom sodným. Pozrite sa na technológiu, ktorú používa TSA na letisku, a vedzte, že colná správa používa to isté.a Rôzne kovy majú na obrazovke rôzne jasné farby a oni vidia takmer všetko, hoci tá škatuľa
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Návod by mal zodpovedať príbehu, ktorý sa snažíte vyrozprávať
 
Top