Zasielanie kokaínu poštou

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, chcel by som vedieť, či má niekto skúsenosti so zasielaním látok medzinárodnou poštou, najmä kokaínu prostredníctvom impregnácie. Aké sú vaše skúsenosti a rady

Momentálne mám rozpracovaný projekt a ten pozostáva z plátna z látky 70x80 cm s technikou impregnácie, pri ktorej sa výrobok (kokaín) zriedil v rastlinnej farbe na vodnej báze, použil sa na maľovanie plátna a po zaschnutí sa vykonal proces maskovania alebo premaľovania akrylovou farbou, aby sa potom zabalil a následne odoslal, čo si myslíte o tejto metóde a aké máte rady pred svojimi vedomosťami, prosím?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Osobne by som C. Hcl rozpustil vo vode a naniesol na plátno a potom na to použil olejovú farbu. Takto ju môže prijímateľ extrahovať späť vodou a olejová farba sa do nej nerozpustí. rastlinné farby na vodnej báze nepoznám.
Akrylová farba sa vo vode rozpúšťa, takže by som ňou nechcel kontaminovať céčko alebo dokonca jeho farbu.
Ak by som sa niekedy ocitla na tvojom mieste, zozbierala by som si žmolky zo sušičky a rôzne papierové tyčinky, ktoré sa mi tu povaľujú, namočila by som to všetko do lúhovej vody a vytlačila by som to do kartónu, neutralizovala by som to, umelecko-priemyselný typ. Impregnujte to a vytlačte spätný štítok a faktúru pre nejakú firmu s remeselníckymi potrebami. Bombardér Stealth.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
ďakujem za zdieľanie vašich vedomostí som vám vďačný, ak by ste mi mohli poskytnúť informácie o procese separácie C metódou, ktorú mi vysvetľujete, ako zložité by mohlo byť oddeliť ho? Ďakujem a prosím
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak jednoducho, ako namočenie papiera alebo plátna do teplej vody a odparenie vody. Na extrakciu stačí 1 ml na gram, ale budete musieť kompenzovať rýchlosť absorpcie substrátu. Začal by som s 2 ml na gram, ktorý dúfate, že získate, a po vyžmýkaní čo najväčšieho množstva by som proces zopakoval znova. Substrát si nechajte, kým neobjasníte mieru výťažnosti, aby ste zistili, či by bola užitočná 3. extrakcia. Odporúča sa destilovaná voda
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dal vám svätý grál skrytej prepravy presného výrobku presným spôsobom, ktorý vám vyhovuje, a s chuťou povedal, že toto je lepšie, dokonca vám povedal, akú farbu vie, že by kontaminovala vašu c hcl, nekomplikujte to, ak by ste ho mohli obnoviť z rastlinnej oi farby l sfalšovaný a von v plátne to, čo vám dal, je takmer rovnaké on len navrhuje pridať niečo ako lúh, aby to bolo super Concentraed a jediné, čo by ste museli urobiť, je oddeliť svoj c hcl od vody a čokoľvek iné butbi súhlasiť použiť lúh a trochu vody na v podstate stlačiť koks potom impregnovať obraz alebo napustiť vodovú farbu čo chceš robiť ale plátno by som napchal kartami alebo rozpustil ten lúh c hcl mix v ague a zabalil to ako niečo iné a poslal to ako akúkoľvek tekutinu obchádzajúcu plátno ale ak je toho veľa plátno môže byť pre teba rozhodujúci kus, ako povedal no vody zníži pol gramu ako nič
 
Top