Slamming self cooked Flakka a Krokodil spolu

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Škrečok môjho domáceho trénera chce variť Flakku (A-pvp) a Krokodil (Desomorphin), miešať ich a celý deň si ich pichať.
Už si kúpil dôležité ingrediencie ako benzín a čistič kanalizácie.

Je pripravený vyraziť. Čo teraz môže urobiť pre čo najlepšie zníženie škôd?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Uvoľnite krok
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mám len všeobecnú otázku o Krokodílovi . Videl som len propagandu o lieku. Ako je to s tým, že ľudia hovoria, že spôsobuje nekrózu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ak si dobre pamätám, ide v podstate o varenie červeného p/jódu z tabliet kodeínu na výrobu desomorfínu ? Niekoľko ďalších krokov alebo zložiek zapojených do procesu, ktoré ho z toho či onoho dôvodu sťažujú na úplné vyčistenie. To ho robí vo svojej podstate nebezpečným bez ohľadu na to, ako veľmi sa mu venuje pozornosť. Inými slovami, pri intravenóznom podávaní krokodilu vždy existuje riziko. Nie som si istý, ako je to presne s inými spôsobmi požitia alebo čistenia. IE parná destilácia.

Ánoaa... nájdite si lepší opiát na speedball, s krokom sa nedá nič robiť. Nie som si istý, či ide o "Flakku".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ďakujem, myslím, že výrobný proces môže koncovému používateľovi spôsobiť určité problémy
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Áno, nemyslím si, že je to len lenivosť alebo nedbalosť, ktorá z toho robí takýto problém. Nie som si istý, čo presne to je.... nečistoty, prísady, nedostatočná hygiena a infúzny postup... kombinácia všetkých uvedených faktorov. Záver: "Nie je bezpečné pre ľudskú spotrebu." Tak či onak... koniec príbehu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dovoľte mi, aby som bol ten, kto si vloží nohu do úst.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Píše sa tu, že pri výrobe s dostatočnou starostlivosťou sa dá predísť väčšine rizík spojených s nečistotami. Spotrebitelia a poskytovatelia navrhujú, že: "Skúsení kuchári môžu pripraviť krokodílí roztok, ktorý sa môže podávať bez nadmerných škôd, o ktorých sa hovorí."

Predpokladám, že ak je postup rovnaký ako pri redukcii efedrínu na pervitín, krok sa dá vyrobiť a používať relatívne bez škôd. Koniec koncov, pervitín nikdy neprišiel s propagandou hororu o požieraní mäsa.

Zaujímalo by ma, či niekto počul o tom, že by si niekto počas RP/I2 efedrínu/pseudorefluxácie hodil do tela kodeín S EP/PSE? Môžu byť obe látky reagované súčasne? Potom ďalej založené, extrahované a solené spolu? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, ... Skúsim nejaký deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nie, nepoužívali/nepoužívajú sa červené p alebo jód.
Používali veci, ktoré dostanete všade, napríklad benzín alebo čistič kanalizácie.

nie je to tak, že čistič kanalizácie sa dá použiť na výrobu ghb... takže s tým nie je problém.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Ako navrhujete vyrobiť desomorfín bez RP/I2? Pretrepať a upiecť ?
O čom to vôbec hovoríš? Speedballing celý deň? Krokodíl? Zníženie škôd ? ....

Ak chceš vyrábať krokodíl, tak jednoducho vyrábaj pervitín. Vymysli, ako si zohnať nejaký dobrý down... niekto musí mať heroín alebo slušnú náhradu...
Dajte si infúznu linku, ako to robia v nemocnici, a môžete si infúzne pichať, čo chcete... koľko chcete a kedy chcete, a vyhnete sa väčšine problémov.
Mám podobné ambície a toto mi pripadá ako misia kamikadze... nanajvýš nečestná a navyše zle premyslená.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobre som vás pochopil. Takže všetky tieto správy boli legitímne
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Humorné vlákno sa týka chudobného "čokoľvek ide", ktoré sa má pomenovať ako krokodílie sústo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobre, to dáva zmysel
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 šarží APVP - nečistoty
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Kámo, toto sa deje, keď zlí chemici vytvárajú horšie chemikálie.
ešte horšie je to vtedy, keď sa zlí chemici starajú viac o "nadržané postrehy" ako o dobré výrobky a zdravie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Toho sa obávam. Dostať zlú dávku niečoho
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP som dostal z Poľska, bola to old skool flakka - starci ju milovali. AP_P je silná ľahko rozpustná. MDPV je najsilnejší hard melt.
 
Top