Fajčenie dextroamfetamínu ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-Meth sa dá fajčiť, prečo sa teda dextroamfetamín nikdy nefajčí. Alebo existuje spôsob, ako ho urobiť fajčiteľným, o ktorom len neviem?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Pretože sírany a tiež fosforečnany sa rozkladajú skôr, ako sa dostanú do ovzdušia. Tieto soli nesublimujú ako metamfetamín.HCl. Ako báza je príliš žieravá a zničila by vám pľúca. Soľ HCl je veľmi hygroskopická - nechajte ju na miske a o niekoľko hodín máte len kaluž tekutiny. Myslím, že soľ HCl alebo soľ kyseliny fumarovej by sa dala vapovať, ak by sa rozpustila v PG/VG priamo po výrobe a vysušení soli.

Benzedrínové inhalátory podávali amfetamín vdychovaním, robilo sa to pomocou kovovej trubičky, ktorá obsahovala bavlnu a veľmi jemný prach amfetamín sulfátu, konce trubičky sa odskrutkovali a človek cez ňu prudko vdýchol, čo dodalo približne 10 mg priamo do pľúc, kde pôsobil ako zamýšľaný bronchodilatátor. Džezoví hudobníci rýchlo prišli na to, že z tuby treba vytiahnuť vatovú zátku a vložiť ju do kávy, čo dodalo celých 50 mg a perorálnym podaním bronchodilatácia a celková aktivácia trvala celú noc.


Keď z toho vychádzam, fajčenie (inhalovanie) nemá žiadne výhody, povedal by som.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Úplne súhlasím s nedostatočnou výhodnosťou tejto formy podávania, pretože zjesť hrsť tabliet je takmer určite menej škodlivé ako vdychovať dym. A ako ste zdôraznili, účinky perorálneho podávania trvajú oveľa dlhšie ako vdychovanie látky, to je úplne logické. Tak ako kokaín vo forme HCl inhalovaný vydrží dobrých 90 minút v porovnaní s kokaínom na voľnej báze, ktorý vydrží 5 minút. Rozdiel medzi týmito dvoma spôsobmi podávania je však v získanom hajaní, áno, tučná čiara kokaínu je dobrá, ale masívne lízanie freebase je oveľa intenzívnejšie.

Vape myšlienka s HCl soľou je zaujímavá, ale znie to ako masívna bolesť v zadku, ktorú možno budem musieť vyskúšať ešte von. Odpovedal na moju otázku, hoci v jednej rýchlej odpovedi, ale ako dieťa odpovede vedú k ďalším otázkam!

Môže byť dexamfetamín ďalej spracovaný na výrobu nového anologu, som v druhom ročníku chemického štúdia a hral som sa s mojou lekárničkou haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Amfetamín by sa mohol oxidovať na N-hydroxyamfetamín, ktorý má byť dvakrát účinnejší. Môj vlastný výskum potvrdzuje vyššiu aktivitu a zdá sa, že je oveľa menej vazokonstrikčný, menej zaťažuje pumpu a nemá rýchlostný kokot. Nie je tiež nelegálny.

Znie to dobre, aby to bola pravda? Nuž, sú tu isté problémy, hlavne to, že N-hydroxyamfetamín je VELMI nestabilný a v prítomnosti vody, pri príliš vysokom ph a pri príliš nízkom ph a s niektorými bežnými rozpúšťadlami a v prítomnosti stôp prechodných kovov sa jednoducho rozkladá späť na oxim.
Príbuzná metylén-dioxy zlúčenina, N-hydroxy-MDA, je však pomerne stabilná. A je zakázaná.
Kedysi sa mi podarilo vyrobiť N-Hydroxyamfetamín, ktorý ešte stále obsahuje značné množstvo normálneho Amph (súdiac podľa TLC) a mám ho veľmi rád. Môj ďalší pokus o výrobu ďalších ma nikam neposunul napriek tomu, že som použil rovnakú metódu, len zväčšenú. Totálna katastrofa. Netuším prečo. Nabudúce vyskúšam iný postup, ale môžem s istotou povedať, že to nebude ďalší hit na trhu, pretože táto látka je nestabilná a neurotickejšia ako ruská priateľka, detoruje aj ako HCl soľ v priebehu niekoľkých dní, ak sa neskladuje v chlade, lepšie zmrazená.

Alebo len reduktívne aminujete amfetamín, aby ste získali metamfetamín. Čo by sa dalo zjednodušiť aj inými spôsobmi, ale vy ste si o to povedali.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Momentálne pracujem na oxidácii kyseliny piperovej, Chem Player dal na YouTube dobré video s technikou, ale yeildy sú prinajlepšom nízke. Takže sa zaoberám metódou generovania ozónu s dodávaním kyslíka do generátora. Pri zjavných výsledkoch, ktorými sú piperón, je to nejaká dobre voňajúca chémia, od vône korenia, cez žuvačku až po čerešne maraschino.
Môj zdroj D-Amph je na predpis a mám hovno na prácu, skúsiť oxidáciu znie ako zábava, aj keď je to rovnako ťažké ako oxidácia, ktorú v súčasnosti robím, zaujímam sa o oxidačný mechanizmus, ktorý sa tu používa, a či existuje viacero metód na dosiahnutie tohto?

Potom N-Hydroxy-MDA, to je zaujímavé, pretože MDA je krok pred MDMA alebo sa mi tu sníva.

Reduktívna amínová reakcia na D-Meth znie ako zábava, je to to isté ako redukcia amidov na amíny pomocou LAh? alebo redukčná alkylácia s borohydridom. Moje vedomosti z chémie sa tam dostávajú, ale stále sa učím, takže, moje vedomosti nie sú super rozsiahle. Podarilo sa mi postupovať podľa mesc tech na tejto stránke pre môj synth s použitím 3,4,5TMBH východiskového materiálu nakoniec redukovaného v THF s LAh.
Pane, máte moju pozornosť!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

kliknite na to, že je to jedna dobrá kniha o wizz ice atď.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Je to úplne možné. Vysušte NP, plyn a rýchlo vákuovo prefiltrujte, vytiahnite odsávanie tesne pred tým, ako sa všetko rozpúšťadlo vysaje, rýchlo zozbierajte Amp Hcl, vložte do fajčiarskeho zariadenia alebo uzavretej sklenenej fľaštičky. Pri údení pokračujte v odparovaní malého množstva rozpúšťadla/prachu, kým sa nerozpustí. Fajčí sa rovnako ako MAmp. Keď sa raz roztopí a reXtalizuje, už nie je hydroskopický.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Amfetamín sa nedá fajčiť, pokiaľ viem a skúšal som to. Ale môžete fajčiť metamfetamín.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Je to možné a pomerne jednoduché
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zdá sa, že je legitímny, idem ho vyskúšať, len sa snažím nájsť najlepší spôsob, ako extrahovať sulfát z mojich kariet. Myslel som si, že keďže prechádzam zo sulfátu na HCl, že môžem jednoducho prejsť rovno na bázu. Extrahovať v nepolárnom, potom len prebublať trochu HCl. Najprv sa musím pozrieť na spojivá, tak či tak to zistím
 
Top