Úspešný príbeh spoločnosti SnB

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pozdravujem dámy a pánov.
Prišiel som, aby som priniesol dobrú správu. Na rozdiel od všeobecnej mienky je stále možné používať tabletky PSE na pretrepávanie a pečenie. Podelím sa o základné poznatky a budem ich vylepšovať.
Zdá sa, že v obehu sú dva recepty na SnB. Rozobral som ich a urobil to, čo mi dávalo zmysel. Text, ktorý poskytol človek Flatline, je neoceniteľný. Po neúspešnom prvom pokuse s SU-24 a titrovaním nejakého gaku som sa vrátil k rysovacej doske. Ešte neviem presne, ako to urobiť najlepšie, ale zatiaľ mám toto.

1 škatuľa walfed "redhots" 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - stále ho nájdete v chladených baleniach v lekárni (aspoň ja)
2 batérie AA Li
Mg2SO4 bezvodý
HCl - kyselina muriatická "kyslé kúzlo"
H2SO4 - kyselina sírová "tekutý oheň"
Metanol, acetón, IPA (ak chcete xtalizovať)
Dietyléter, VM&P Naptha, toluén
NaCl alebo CaCl
kávové filtre, vatové tyčinky, nástroje
Použil som sklenenú fľašu Kombucha s objemom 1,5 l
Zdroj tepla

Na extrakciu PSE z tabletkovej kaše stačí metanol. Pravdepodobne budete chcieť najprv opláchnuť farbu acetónom alebo MEK, ja som to omylom neurobil, ale aj tak to vyšlo v poriadku. Nie je potrebné tabletky bazírovať a plynofikovať.
PSE a NaOH dobre premiešajte a pridajte do RV. Pridajte palivo. Použil som asi 80 ml dietyléteru, 40 ml toluénu a asi ~200 ml benzínu. Použil som 1 a 1 a pol Li prúžku z 2 AA batérií. Pridajte Li do RV. Nakoniec pridajte dusičnan amónny. Ja som pridal asi 5 ml H2O, aby som to naštartoval. Rxn sa hneď nakopol, ale vyhasol a nerobil veľa, kým som ho nedal na varnú dosku. Žiadna Li sa nezapálila a výborne bronzovala. Trvalo to asi 40 minút po pridaní AN a uzavretí uzáveru. Tento rxn som veľmi rozrušil. Najskôr som víril, potom pretrepával. Prvú dávku rozpúšťadla som dekantoval. Do RV som pridal ďalšiu porciu mojej zmesi NPS, ako aj trochu viac NaOH a AN - možno ~20 g lúhu a ~10 g AN a zvyšný pol prúžok Li a 5 ml H2O. Toto som dal na varnú dosku asi na 10 minút a pekelne som to premiešal. Dekantoval som túto porciu rozpúšťadla po rxn a pridal k prvej porcii. Obe som veľmi dobre prefiltroval, boli krištáľovo čisté, potom som k nim pridal asi 5 g Mg2SO4, premiešal a opäť prefiltroval, boli krištáľovo čisté. Zhotovil som generátor plynu z trubice, hadice, sendvičového vrecka a gumičky. Ako hadičku som použil nádobku na moriaka. Na koncovku som pridal krátku hadičku. Do hadičky som nasypal ~10 g Mg2SO4 a uzavrel ju filtrom. V sendvičovom vrecúšku bolo asi 20 g NaCl. Pridal som asi 5 ml HCl a potom 10 ml H2SO4 a rýchlo uzavrel gumičkou. V mieste, kde bola gumička, som musel vyvinúť tlak, aby to nevytieklo, ale inak to fungovalo výborne. Začalo snežiť! Aký krásny pohľad. S plynom som to určite prehnal, roztok sa ešte chvíľu po ňom dymil. Asi po 30 minútach som roztok prefiltroval, zachytil som sneh do filtra a umyl som ho suchým studeným acetónom. Skončil som s asi ~ 1 g niečoho, čo vyzeralo ako práškový cukor. Určite ma to nadopovalo. (y) S radosťou môžem povedať, že môj druhý pokus o SnB bol úspešný. 😳

Obrázky:
1) Extrahované PSE s metanolom, na začiatku som zabudol opláchnuť červený povlak z tabletiek.
2) Začiatok RXN
3) Po 20 minútach (10 minút na varnej doske pri nízkom nastavení)
4) 30 minút
5) 40 minút - Li je takmer preč
6) Snehová guľa
7) Konečné výsledky

Celá táto vec je pomerne jednoduchá, keď získate predstavu o tom, čo presne sa snažíte urobiť. Moje chápanie celého postupu je teraz oveľa lepšie ako predtým. Môj prvý pokus pred dvoma mesiacmi bol oveľa iný ako tento. Dôraz budem klásť na obrázok 3 - práve o to vám ide. "Čokoládové mlieko" a "zlaté guľôčky/kaluž" - verím, že to je ten moment, keď z toho chceš začať vytriasať to svinstvo. Ten čpavkový plyn tiež nie je žiadna sranda, ...do prdele. Určite vetrajte vonku.
Budem pracovať na zlepšení výnosu a kvality. Neviem, či budú fungovať aj iné tabletky. Walfed "redhots" 30mg môžem ručiť za ich úspech. Walfed 12hr 120mg sú tiež dobrou voľbou s najväčšou pravdepodobnosťou. Dám vám vedieť.
Ak má niekto niečo, čo by mi mohlo pomôcť, akékoľvek tipy alebo rady atď. sú vítané. Som tiež ochotný pomôcť komukoľvek inému, kto bojuje s dosiahnutím úspešného SnB. Nebojte sa mi napísať PM. Veľa šťastia vám všetkým. Buďte v bezpečí! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Mám otázku, ktorou sa pokúsim napraviť svoju hlúposť...

Pri titrácii plynu, keď snežilo, som sa snažil zistiť, či je v.. Príliš ma rozptýlil sneh a pena zo zmesi kyseliny sírovej + soli skončila v mojej skúmavke a dostala sa do palivovej zmesi a jednoducho pokryla všetok môj metán zhromaždený na dne nádoby. Snažil som sa oddeliť, ale nič sa nedalo, bol to len zelený kal, ktorý sa nemiešal s palivom a udržiaval metán v pasci. Neabsorboval metán.. Stále som videl snehové guľôčky, ale ani to nedovolilo oddeliť. Tak som zistil, že zelený kal (myslím, že biaulfát sodný) sa rozpustí v teplej vode. Takže teraz mám veľmi žltý, takmer oranžový odvar z dvojsulfátu sodného a metamfetamínu rozpusteného vo vode a musím prísť na to, ako odtiaľ extrahovať metamfetamín...

Každú pomoc veľmi oceňujem!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ahoj priateľ.
Nie som si príliš istý tým, čo presne ste urobili, alebo AKO a AKO by sa to dalo opraviť. Jediná vec, ktorá znie, že by mohla mať šancu pomôcť, by bolo zvýšenie pH späť na ~ 13, aby sa vrátil do voľnej bázy. Ak je v roztoku H2O, olej by sa mal vytlačiť a vyplávať na povrch. Opäť zbierajte pomocou NPS 3x a plynu HCl, ale tentoraz ho neznečisťujte soľou atď. Ak sneží, zozbierajte ho do filtra, premyte ho studeným suchým acetónom a môžete ho v tejto chvíli použiť, samozrejme, po vyschnutí. V prípade potreby je možná ďalšia rekryštalizácia, ale neodporúča sa v závislosti od množstva.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Rozmýšľal som aj nad tým, alebo odpariť všetku vodu, nechať ju vyschnúť a potom v podstate začať odznova od extrakcie efedrínu metanolom. Ale idk, čo by to urobilo, keby sa pokúsil rozpustiť vodu. Bolo to super žieravé, to je isté.. trochu sa dostalo na kávový filter a prežralo to filter a bol to len slizký bordel.

Myslím, že vyskúšam to, čo ste navrhli, a vrátim PH späť nahor. Ďakujem za váš príspevok.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Niečo podobné sa mi stalo počas môjho prvého varenia RP/I2. Počas splyňovania som začal vidieť sneh a pokračoval som až do nasýtenia, avšak po niekoľkých ďalších splyňovaniach mi na dne paliva zostala malá červeno sfarbená fáza, ktorá nasala všetok môj metán. Keď som sa ju pokúšal filtrovať, stále sa prežierala cez filtre a nepodarilo sa mi nič zachrániť. Myslím si, že táto fáza vznikla v dôsledku kontaminácie vodou z plynov alebo v mojom palive, alebo oboje. Pred tankovaním nezabudnite vysušiť palivo niekoľkými gramami Mg2SO4 a dobre ho prefiltrovať. Vyrobte si sušiacu trubicu a uistite sa, že prebubláva aj suchý plyn HCl. Dúfajme, že to pomôže a bude fungovať... inak nemám tušenie. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
No po tom, čo som ho zriedil vo vode, nie je taký žieravý. Dvakrát som prefiltroval cez 3 ir 4 filtre a nepožralo to, ale určite to ani nič nevytiahlo 🙃
Dúfam, že zvýšenie PH a vykonanie suchého filtra urobí svoje. Dám vám vedieť, čo sa stane!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jedlá sóda na zvýšenie pH? Nie som si istý, či je to dobrý nápad alebo nie, neviem, či tam niekde nie je reakcia. Najlepšie NaOH alebo KOH posledná možnosť, ak ju máte. Použili ste lúh na založenie prvýkrát po reakcii?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nevyužil som... V reakčnom procese som použil lúh, po reakcii som ho nasucho prefiltroval (lievik, 2 vatové tyčinky, 3 alebo 4 kávové filtre, suchá soľ, ďalšie 3 alebo 4 kávové filtre). Potom som to len splynul... vynechal som nejaký krok?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Neviem, čo máte na mysli, "použil lúh v procese reakcie" Nie som si istý, čo presne ste urobili. Predpokladám, že ste redukovali efedrín alebo pseudo. Ak ste použili RP/I2 alebo hypo , bezprostredne po reakcii ste mali v roztoku rozpustený met h "Hl". Vtedy musíte pridať lúh, aby ste dosiahli pH ~ 13, aby ste mohli odoberať pomocou NPS a plynu HCl. Ak ste urobili shake and bake (pretrepte a upečte), vo vašom reakčnom roztoku už máte voľný olej a nie je potrebné pridávať lúh. Tak či onak, keď získate metylbázický olej v roztoku NPS, vysušíte ho pomocou Mg2SO4 a ešte raz dokonale prefiltrujete. Potom plyn HCl, čo najsuchší. Prefiltrujte svoju zrazeninu, premyte acetónom, vysušte a hotovo.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zredukoval som pseudo, potom som urobil SnB. Po suchej filtrácii som ju splynul s HCI. Počas plynofikácie sa pena preniesla cez skúmavku do môjho roztoku metamfetamínovej bázy. Potom som rozpustil čokoľvek, čo to bolo, v destilovanej vode a tu sedím.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ujasníme si terminológiu, aby ste mohli komunikovať so všetkými. Pseudonym ste vyextrahovali z tabletiek. Vykonali ste SNB, čo je reakcia, ktorá je "redukciou". Z molekuly pseudoefedrínu odoberáte atómy, aby ste ju "zredukovali" na d-meth. V budúcnosti sušte POTOM filtrujte, nie filtrujte nasucho. Technika opísaná v TEK SNB (za predpokladu, že ste ju tam prevzali) nie je úplne hlúpa, ale nie je účinná. "Kávový filter, 2 palce sušenej epsomskej soli, ďalší filter navrchu"? Nie je potrebné všetko to Mg2SO4 a určite takto prichádzate o produkt.

Ak SNB, raz alebo dvakrát premyte reakčný roztok dH2O, oddeľte, zopakujte atď. Teraz vysušíte pomocou Mg2SO4 (dúfam, že to' máte na mysli, keď hovoríte "suchá soľ".) Stačí vhodiť niekoľko gramov Mg2SO4 a chvíľu miešať a veľmi dobre filtrovať. Teraz vytvorte suchý plyn HCl do vášho suchého roztoku metylalkoholu NPS a po chvíli by mal snežiť.

NPS môžete pridať späť do reakčnej kaše, raz alebo dvakrát ju zohrejte a pekelne premiešajte, aby ste sa uistili, že ste pozbierali všetok zreagovaný pseudometyl. Takže to môžete urobiť dva alebo trikrát, vysušiť a pridať všetko spolu a splyniť to naraz. Alebo po tom, čo ste splynovali a pozbierali sneh, môžete toto palivo pridať späť do reakčnej kaše a proces zopakovať (umyť, vysušiť, splyniť, pozbierať sneh, zopakovať.) Ak máte navyše NPS, je jednoduchšie reakčnú kašu ešte raz alebo dvakrát umyť, než budete pokračovať. Len sa snažte, aby ste nič nenechali za sebou alebo nič nevyhodili. Ten pseudo sa predsa len ťažko získava.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Áno, to je všetko, čo som urobil. Nepoužil som celkom 2 palce, len vrstvu na pokrytie dna. Ale v budúcnosti budem filtrovať a sušiť oddelene. Palivo ešte raz alebo dvakrát preženiem cez kašu a uvidím, čo ešte vytiahnem.

Takže teraz s touto zmesou, ktorú mám vo vode, vyskúšam to, čo ste mi predtým navrhli, aby som sa pokúsil
 
Top