Podávacie lyžice

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Na tejto stránke som už niekoľko mesiacov a všimol som si, že je tu veľa ľudí, ktorí sa nechcú kŕmiť lyžičkou, chcú videá s návodmi krok za krokom bez toho, aby mali odvahu ich skutočne vyskúšať sami Tým, že urobia trochu výskumu. Povedal by som, že 80% z uverejnených syntéz je kopírovanie a vkladanie s niekoľkými zmenenými slovami. Ľudia, ktorí tvrdia, že práca iných ľudí Veľmi malý príspevok Áno, chápem, že sme všetci na jednej lodi a všetci potrebujeme pomoc, ale väčšina z nich je už tam, aby ste si mohli prečítať. Niektorí ľudia nedokážu ani sledovať syntézu, ktorá vám všetko povie bez toho, aby ste požiadali o pomoc, ako sa môžete pokaziť tým, že budete sledovať syntézu niekoho iného 😂😂 Videl som tu len pár ľudí, ktorí skúšajú rôzne cesty pre lepšie výnosy alebo menej kontrolované/obmedzené chemikálie to je len to, čo som videl v poslednej dobe. Podľa mňa je to pokus a omyl, keď vaša Doin vaša vlastná cesta ( samozrejme je to nebezpečné, ale to je riziko, ktoré beriete) zdieľať svoje skúsenosti zlyhá ect. Organická chémia je veľmi nebezpečná pre vás a ostatných, najmä ak nemáte potuchy o tom, čo robíte? príliš veľa amatérov, ktorí chcú ľahší spôsob, ako získať drogy 🤷🏻‍♂️ kúpiť ich od iných ušetriť si problémy pri zabíjaní seba alebo niekoho iného. je to dobrá stránka pre predajcov. Tieto stránky nie sú pre mňa, ako som si myslel, že je to tak mier z Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Malý výskum je veľmi užitočný. Často je kľúčová práve terminológia. Možno hľadáte nový spôsob výroby pervitínu. No hádajte čo? Na Googli to nenájdete! Ako inak by sme mohli nazvať metamfetamín? 🤔no je to šesťuholník a nejaké cik-caky z boku. Tento šesťuholník má vo vnútri 3 čiary, čo to znamená? Google hovorí, že to sú dvojité väzby a že to je benzén. To je dobré vedieť. A teraz tento cikcak, gog vám povie, že sú to uhlíky a vodíky. Je to kabónový reťazec. Jeho názov závisí od toho, koľko úsekov má. 2 je etán, používa sa v názve, etyl 3 je metán, metyl, 4, propán, propylén. Ak máte na konci oh, ide o hydroxid. H HYDROROGÉN. O OXYGÉN. V názve vodík je hydro, hydrid. O. OXYGÉN. Vodík kyslík? Hydroxy. No nie je to zábava, spájame predpony a prípony! Každopádne hydroxyl je len -ol jeden chemický názov. Znamená alkohol. A metyl, ch³ s hydroxylom, o je🤔metán ol...metyl..ol. o hej to je metanol, metylalkohol. Takže v každom prípade a benzén má niekedy kamaráta na háku. Ak je to oh alkohol, je to fenol. Fenyl použitý v slove. Ďalší, ktorý je dobré poznať, je amoniak amoniak má namiesto uhlíka dusík a nejaké vodíky visia okolo. Amoniak sú amíny v chemických názvoch benzén s amínom pripojeným priamo k nemu je anilín. Zaujímalo by ma to. Späť k veci. Ide o to, že pervitín by sa mohol nazývať fenyl etyl amín. Fenyletylamín. Ale mohol by sa nazývať alkylamín. Mohol by to byť aromatický amín. Čo tak a....cyklobenzlamín? Možno. Ak ste vyskúšali všetky tieto názvy a nenašli ste, čo hľadáte. MÔŽETE SA MA OPÝTAŤ A JA SA VÁM POKÚSIM POMÔCŤ. Ale nezabudnite, že som len nejaký debil a namiesto toho by ste sa mali spýtať chemika 😉. Dobre, toto svinstvo sa samo nevyfajčí 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top