Fentanyl na ulici z pohľadu používateľa

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Dobre, takže je zrejmé, že to, čo sa na ulici vydáva za fentanyl, ním pravdepodobne nie je, ale na niektorých testoch z jednej z našich služieb sa v minulosti objavili fentalyl, alfentanyl a sufentanyl. Ako užívateľ intravenóznych drog, pretože väčšina našich vzoriek bola pozitívne testovaná na benzodiazepíny Toronto má dva programy bezpečnejšieho zásobovania. Ten, v ktorom som ja, kde dostávam 21 8 mg dialaudidu denne na závislosť od opiátov a 6 10 mg Ritalinu značky APO denne na moju ADHD aj na 20-ročnú závislosť od pervitínu. Ritalin prekvapivo funguje a áno, pichám si ich. Ale stále dostávam chute a mám mal čas povedať nie voľným drogám. Ale dávka pre Dilaudid stále nie je ani zďaleka dostatočná, pretože sa stále nachádzam v užívaní aspoň ak mám peniaze 1 bod denne. Pozitívne je, že si môžem vziať svoje pilulky domov

Druhý program je program injekčného hydromorfónu, kde u musí ísť na miesto. The Works v Toronte. A dostanete dve injekcie tekutého hydromorfónu denne raz ráno a raz večer. Niekto, kto je na ňom, mi povedal, že dostáva 400 ml hydromorfónu denne, ale to znie zle. Ja to chápem tak, že 2 ml hydromorfónu je to isté ako 8 mg hydromorfónu.

Snažím sa len prestať používať pouličné drogy a prípadne ihly. Bohužiaľ, moje srdce bolo poškodené do takej miery, že úplne prestať nie je možné.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Chcel som však povedať. Díleri mi hovorili všeličo, napríklad ako je v tom karfentanyl a čo ja viem čo ešte, mal som žiadneho chalana, ktorý mi povedal, že sám získava 100 % fentanyl z dark webu a krája ho na objednávku podľa sily, ale keď som sa spýtal, či nosí rukavice a respirátorovú masku, povedal, že nie, že len prelievam z vrecka do vrecka.

Jediné, čo môžem povedať ako užívateľ, ak sa vám na tekutine variča objaví film, keď začne chladnúť, vaše hovno bolo nakrájané dialaudom lol
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Žartujete o dilaudide? To je náhodný strih, nehovoriac o drahých.... IV dilaudid je najlepší špás imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ako zistíte, že vaše srdce je poškodené opiátmi? Nikdy som nepočul o tom, že by to bol váš prípad, určite by ste ešte mohli prestať s užívaním, samozrejme, nie je to nijako ľahké, ale určite nie nemožné.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Je to met oda spôsobená škodou, nie výstroj.
 
Top